Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fontos megjegyezni a...

Miért fontos megjegyezni a baba első mozgását?

Figyelt kérdés
A védőnő mondta,hogy fel kell írni,mert később számítani fog.Csak én meg abban a pillanatban nem kapcsoltam,és elfelejtettem megkérdezni,hogy miért kell.
2011. jan. 26. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ebből (is) ki lehet számolni a szülés várható idejét. Valójában ez már eléggé túlhaladott dolog, hisz az uh ennél sokkal pontosabb. Főleg, hogy egy többedszer szülő anyuka akár a 14 héten érezheti, egy első babás meg a 18-20. hét körül...
2011. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt mondják a szülés várható idejét lehet belőle megtudni, ami szerintem tök hülyeség. én jó korán éreztem a babát, pedig első baba, és mégis túlhordtam.
2011. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a védőnő is a hetvenes évekből maradt itt! Ugyanis a magzatmozgás megérzése nem a terhesség korától függ, hanem alkati kérdés. Van aki már a 12. héten érzi (?), van, aki csak a 20.-on. Szerintem még a terhességek számától sem függ, én az ötödiket várom, és 17 hetesen még bizonytalan vagyok abban, hogy tényleg érzem-e, és ez minden gyerekemnél így volt. Ennek függvényében szerinted számít, mikor érzed először?
2011. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy kis statisztika.
2011. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!