Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Laborvizsgálatra időpont van...

Laborvizsgálatra időpont van nálatok is? Mennyi a várakozási idő? Melyik városban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pápai vagyok. Itt ha elmegyek terhesgondozásra, a doki már adja is a beutalót /napra pontosan/ a vizsgálatokra.

Nem kell nekem utána futkosnom.

2011. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs időpont,odamegyek és kivárom a sorom,max.1 óra alatt végzek.

Budapest XV.kerület

2011. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 2héttel előre kell bejelentkezni Veszprémi vagyok!
2011. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a doki adja a beutalót és azon a héten akkor megyek amikor akaropk!Itt a kismamáknak/kisgyerekeseknek/cukrosoknak, külön sor van, és max 5 percet vártam eddig

Eger

2011. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A doki megmondja, hogy kb. mikor, melyik nap menjek. Akkor reggel odaballagok, a nőgyógyászaton megkapom a beutalót, fel a laborba, ott soron kívül fogadnak. Kb. fél órán belül mindig mindennel megvagyok, de ez nagyban függ az ott lévő kismamák számától is.
2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, Budapest, Áek
2011. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Doki vagyvédőnő papírjával minden reggel fél 8-tól kb. lehet menni időpont nélkül a kistarcsai Flór FErenc Kórházba. De kell a papír, hogy tudják, mit nézzenek. Időpont nem kell
2011. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosonmagyaróváron beutaló kell, a doki adja. Nincs dátumhoz kötve (kivéve AFP), odamegyek az SZTK-ba a laborba és azonnal megcsinálják.
2011. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!