Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha babától fáj a mell akkor...

Ha babától fáj a mell akkor folyamatosan fájna nemcsak napközben?

Figyelt kérdés

ma vagyok 9 dpo-n. Már lassan egy hete érzem hogy napközben rettentő mód égnek a mellbimbóim. De ez estére elmúlik. Mikor fürdöm és megfogom őket nem érzem fájdalmasnak.

Ha baba lenne akkor folyamatosan fájnia kéne nem?


2009. febr. 5. 09:03
 1/6 Adri baba ***** válasza:
100%

Nem mindig fog fájni ha terhes vagy.nekem is időközönként jön elő :))


22 hetes kismama

2009. febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem PÉ után kezdett el most fájni,és mensi előtt felerősödött,aztán nem jött meg,a feszülés pedig meg maradt.Nekem folyamatosan fáj,éjjel is sokszor felkelek,mert rájuk fekszek és fájnak...:)

6 heteske

2009. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És gratulálok itt mindenkinek és jó egészséget Nektek. A teherbeeséshez szerettem volna írni a kérdést, de félreütöttem. Hátha már több mint egy év után idejöhetek én is.:)
2009. febr. 5. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mind ak étszer csak akkor fájt, illetve még most a végén is szokott, amikor fázom.

Mintha ezer tűvel szúrkálnák a mellbimbóimat.

36 hetes

2009. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan ezt érzem.


Nagyon köszönöm. Nektek is nagyon jó egészséget.

2009. febr. 5. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor szörnyű, ha fázom, egyébként csak érintésre lesz kemény és érzékeny. Eleinte az éjszakák voltak rosszak, most már csak picit igazgatom őket. :)

8 hetes kismama

2009. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!