Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok,...

13 hetes kismama vagyok, nyáron orrpolip mütétem volt. Megint nem érzem a szagokat, és éjjel többször felébredek tüsszögésre és orrfújásra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Használok tengervizes orrsprayt, de nem sokat segit. Segitsetek abban, hogy mit használjak? Esetleg infralámpázzak? Vagy párologtassak?
2008. jan. 27. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy a műtéted miatt van,én a terhességem elejétől fogva tüsszögtem,mígnem egy pár hete nagyon beteg lettem.Én infra lámpáztam reggel este,min.20percet de ha tehetten többet..az orromat is fújkáltam.Rendbe jöttem ,de napi egyszer igy is tüsszögök.Lehet,hogy csak kicsit le van gyengülve az immunrendszered.Sztem,ne orrspray-z,inkább sós kamillás párologtass,vagy infrázz.Gratula,egy 16hetes kismama
2008. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!