Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nyugtató? Ez...

Terhesség alatt nyugtató? Ez normális?

Figyelt kérdés
Tesóm barátnőjéről van szó,állítólag azt mondta neki a doki,hogy szedjen nyugtatót...Lehet ezt?A másik része,azt tanácsolta neki a védőnő,hogy naponta ihat 1 kávét,és néha egy energiaitalt,de teát nem,ehhez képest,minden nap iszik mindenből,teából napi 3-4 pohárral is...Én nem tudom szabad e,mert még nem voltam terhes...De szerintem ezzel árt a picinek?!Vélemények?
2011. jan. 27. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az energiaitalokat én mellőzném (főleg napi szinten), és attól függ milyen teát iszik.
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is felírt nyugtatót a háziorvos, de a nőgyógyász mondta, hogy felejtsem el, Istenments, hogy bevegyem, inkább citromfűteát igyak, napi 2 dl-t. Energiaital meg kávé? Annak akinek nyugtató kell? Nem értem.
2011. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az energiaital és a nyugtató, azok pont csapják egymást. Ez hülyeség!!! Egyébként akinek nagy szüksége van rá, tényleg lehet szedni, nem minden típust, és nem mindegy hogyan, milyen adagolásban. "állítólag" nem árt... de az energiaital, kávé, tea, nyugtatóval, háááát, elbeszélgetnék vele.... Nem lehet hogy kamuzik? És azt mondja, hogy azt mondták lehet?!
2011. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy arra játszik,hogy elmenjen a baba...ezt azért is gyanítom,mert mikor megtudta,hogy babát vár,akkor egyedül elkezdett bútorokat tologatni...:S Vagy még arra is gondoltam,hogy nem tesóm az apa...:S elég furcsa...Amúgy nem szeretem a csajt,elég butácska...:S jah,azt majdnem elfelejtettem,hogy 19 éves,és április elejére várja a babát.
2011. jan. 27. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én történetem a következő. Terhességem 24dik hetében autóbalesetet szenvedtünk. Sajnos akkor kitágultam, rendszeres fájásaim lettek, meg a többit nem részletezem nem az a lényeg, kórházba akartak fektetni. De nekem itthon volt egy másfél éves gyerkőcöm. Föltettem az orvosomnak a kérdést, hogy ha nem fekszek be veszélyeztetem e a baba életét. Azt mondta nem, de az a veszély otthon, hogy bármelyik pillanataban beindulhat a szülés és akkor azonnal kórház. Azt mondta megengedi, de egy kiló kenyérnél nem emelhetek nehezebbet és egész nap pihenjek, és fölírt nekem "seduxent". Minden nap kétszer kellett azt hiszem felet bevennem (pedig nem voltam ideges, ezzel szerintem csak ágyhoz akart láncolni).

Az lett az eredmény hogy 1 hónap múlva könyörögtem hadd hagyjam abba mert tényleg csak alszok, és föl se keltem a sírásra se.

De a lényeg szedhettem nőgyógyász adta, és nem csinált bajt.

A vége is happyend lett, hisz a a38 hétre született makk egészségesen :)

Másfél hónapot szedtem a nyugtatót!

Ja és kávéztam is, hisz az én vérnyomásom a béka hátsója alatt van, napi egyet mindig megittam.

Energiaital viszont meg se fordult a fejemben. A kávéról tudott az orvosom is, de a nyugtató meg energiaital az szerintem durva.

2011. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 19:04-nek üzenem, hogy a Seduxen nagyon hatékony görcsoldó is!
2011. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi kedves utolsó! Akkor valószínű azért kaptam azt, nem igazán mentem én akkor bele a témába. Sose szedtem nyugtatót előtte. Nyilván akkor azért nem xanaxot kaptam.
2011. jan. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Én is seduxent szedtem orvosi utasításra a terhességem alatt, mert kitágultam a 24. héten. Teljesen normális volt utána a terhességem, a 40. hétre szültem.
2011. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!