Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez a sok fejfájás?

Mitől van ez a sok fejfájás?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok.Egyáltalán lehet szedni valami fájdalom csillapítot?
2011. máj. 9. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet a vérszegénység miatt vagy esetleg alacsony vérnyomás...

Fájdalomcsillapítók közül a paracetamol tartalmúak a kevésbé károsak a babára, valamint az algopyrin. De én nem ajánlom neked, a baba miatt...

2011. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom rendben van, de a vérszegénység az meg van:(

Akkor ne is szedjek semmit?

2011. máj. 9. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sokszor és nagyon fáj a fejem :(

Én 12 hetes vagyok.

Dokim szerint a hormonoknak is nagy szerepe van benne.

Nekem annyira szokott fájni, hogy néha hányás a vége :(

A nőgyógyász és a háziorvos is (egymástól függetlenül) azt mondták, hogy fél tbl. algopiryn nem árt.

Persze nem nap 3x, de ha muszáj, akkor be lehet venni.

Eddig én 2x fél tbl. vettem be.

2011. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem márc. elejétől kb. ápr. közepéig majdnem naponta órákig fájt a fejem, se vérszegény nem vagyok, se a vérnyomásommal nincs /nem volt gond. megjegyzem az első terhességemnél volt vérszegénységem, és ott nem fájt a fejem....szóval okozhatja hormon is sajnos. jó hír, hogy elmúlt. most szombaton töltöttem a 23. hetet.
2011. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél panadolt, láz- és fájdalomcsillapító, a védőnőm ajánlotta, én ezt szedtem, ha kellett.


26 hkm

2011. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Panadol ilyenkor az úgynevezett csodasezer.Azt lehet szedni, mert paracetamol tartalmú.Nyugodtan vegyél be belőle, én is most kaptam be egyet, mert szét megy a fejem.
2011. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!