Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes terhes vagyok. A...

30 hetes terhes vagyok. A terhességem elején alig volt étvágyam, nem ettem túl sokat. Kb.2 hete egyfolytában éhes vagyok és csak eszek meg eszek. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális.Ne aggódj!Én 31 hetes vagyok nekem váltakozott ez az elmúlt hónapokban.Volt amikor szinte semmit nem bírtam enni,volt amikor bármit.Ez mindenkinél más és más.Nálad most jött el a kívánós időszak.
2011. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


31-32 hetes vagyok, a kívánósságnak már nagyjából vége, de az utóbbi 2 hétben az étvágyam... Lányok... Nagyon durva. Egyrészt mindig ég a gyomrom, ha nem eszek. És olyan adagokat tudok benyomni... És mág ehhez jön, hogy egész nap édességet ennék. Néha azt gondolom az is elég lenne, ha a cukros bödönt elém venném. :D

Hízni rengeteget híztam már akkor is, amikor még normál volt az étvágyam, nem tudom mi lesz így... :S

2011. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok!Én is rengeteg édességet tudnék enni nagyon sokszor.Azt mondják nem jó a sok édesség,de azt is mondják amit megkívánunk azt együk mert az jó a babának.Ne aggódj már nincs sok idő vissza akkor majd úgyis megy le a súlyodból.Hisz ilyenkor azért kevés az a nő aki 1-2 kilót hízik.Én eddig 7 kilót szedtem fel a 31-ik hétig de én túlsúllyal kezdtem.

A lényeg,hogy egészséges babánk szülessen és mi is egészségesek legyünk!

2011. ápr. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális,a baba ilyenkor kezd zsírt tartalékolni.

Én ilyenkor először megiszom egy pohár vizet, aztán eszem egy almát, és csak utána kezdek enni mert így valamennyire már eltelítődöm és nem tudodk annyit enni.


nézd meg itt ha aggódsz a súlyod miatt [link]

2011. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülj neki:) Én 31 hetes vagyok, és mióta terhes...semmi étvágyam...állandóan úgy érzem tele vagyok...csak az édesség csúszik kedvvel...de persze az meg nem megoldás...szóval az ellenkezője sem túl jó, nagyon vékony/sportos alkattal indultam, és még mindig 3-4 kiló plusznál tartok...de egyszerűen úgy érzem kidurranok 2 falat után....

A baba szépen fejlődik, ez megnyugtat...de a jó étvágyú nagy zabálásokról én csak álmodozom...:(

2011. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ó, ismerem már a bertengőt. :) De tényleg sokat híztam, műr nem fér a táblázatba.. :( Első babával is így volt. Ő egészséges, csak nekem kellett egy kemény diéta utána :S
2011. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!