Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetes vagyok. A héten...

21hetes vagyok. A héten voltunk 4D uh-n, és már most fejvégű a baba. Nem korai még ez, lehet, hogy végig így fekszik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nyugodj meg smmi gond nincs!Már lehetséges ilyenkor,hogy fejvégűek,de az nem azt jelenti,hogy befordult a szülöcsatornába.Az még messze van.Nekem is a leányzó szinte az elejétől fejvégű volt a fiam ennek az elentetje haránt fekvéses volt és be se fordult:)!!!Ezt csak megjegyzésnek írom:)!!!

Ne emelgess,cipekedj és pihenj amikor jól esik(sokat)!!!

Boldog baba várást!!!

2 gyermek anyukája

2009. febr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sya!

Én 25 hetes vagyok de az én kisfiam egy igazi ficánka mert mindig máshol érzem rugdalni:D! Szerintem még össze-vissza fog neked is ficánkolni hisz még böven van helye:)!

Kisfiu lesz vagy kislány?!

Boldog babavárást!

2009. febr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek,hogy nem a kérdésre válaszolok,de kérdezni szeretnék valamit.

Én is most töltöttem a 21.hetet és jövőhéten szeretnék a 4D-re menni. Sokan azt mondják,hogy felesleges még ilyenkor. Te mit tapasztaltál?

2009. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Hát végülis mindent lehetett látni,csak még olyan kis soványka volt.Azt is lehetett látni,hogy kisfiú lesz.Szerintem elég lett volna egy pár héttel később menni.A barátnőm 26 hetesen volt,és már sokkal pufibb volt az arca.De így is nagyon aranyosak már.Jó babavárást mindenkinek!
2009. febr. 6. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!nekem meg pont a popsia van lennt a kisfiamnak,de ilyenkor meg forgolodik meg minden.en is egyszer az egyik oldalän erzem a hasamnak,aztän hirtelen a mäsik oldalon..nem tudom,hogy csinälja.. :) tegnap voltam amugy 4D-n,es nagyon jol lätszott mär a kis pofija,olyan kis edes volt!ugyhogy az utolso välaszolonak:szerintem nyugodtan elmehetsz mär most is.minden jot!21+5hetes kismai
2009. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!