Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beütöm valamimet és mondjuk...

Ha beütöm valamimet és mondjuk belilul akkor az tényleg meglátszik majd a babán?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés,de én hallottam ilyenről és érdekelne a Ti véleményetek,hogy igaz e vagy sem?
2011. jan. 29. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, az én 4 gyerekem pepitának született volna! Ez csak egy babona, amit még ma is sokan elhisznek. A régiek így próbálták magyarázni, hogy miért születik néhány baba tűzfolttal (gólyacsípés), anyajeggyel .. Pedig a babád odabent védett helyen van, a méh, a hasfal és a magzatvíz jól kipárnázza. Olyan, mint a halacska egy zacskó vízben. Azt is hiába nyomkodod, ütögeted, a halat nem tudod megütni, megnyomni.
2011. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy mélyebben belegondolsz, ugyan hogy látszana meg??? Engem ilyenekkel fárasztottak, mint ne nézzek csúnya állatra mert ronda lesz a gyerekem, és társai... ugyan! Babona. Mitől, hogyan lenne köze a 2 dolognak egymáshoz?
2011. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van totálisan!Csak kicsit elmélkedtem!:-)
2011. jan. 29. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, én két ismerősőmmel is találkoztam, akik megesküdtek rá, hogy azért foltos a gyerek, mert hátba vágta valaki illetve megégette magát. De én inkább belemagyarázást látok a dologban.

De a szomszéd nénim mesélte, nem tudta kivinni a kislányát, mert ha meglátott valakit üvöltött és anyósa mondta rontás van rajta (ő kinevette, hogy mondhat ilyen hülyeséget), de anyós bekente korommal a kislány homlokát és elmúlt a baj.

Nem tudom, hogy van e bennük igazság vagy inkább hiszékenység.Mindenestre szerintem nem igaz, nálunk semmi baja nem volt a gyerekeknek pedig jópárszor megrémültem, jaj mi lesz.

2011. jan. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor jöjjön egy ellenpélda is: hugom 30 éves, és úgy született, hogy az egyik alkarján tisztán kivehető apukám teljes fogsora!

Halványan, de egyértelműen és felismerthetően látszik!!! Apu ugyanis imádta harapdálni anyut........

2011. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó,

elmagyaráznád, hogyan öröklődött egy megfoganás utáni harapás? Vagy átmászott a placentán a gyerekre? Vagy hogy került oda szerinted? :D

2011. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt osztálytársamnak is van a nyakán egy tűzfolt. A családi legenda szerint az apukája pont ott harapta meg az anyukáját, mikor ő várandós volt vele.

Ha ez tényleg igaz, az én lányom lesz a legtarkább gyerek a világon. :)

Már ezerszer elvágtam az ujjaimat, mindennek nekiütközök, úgyhogy kíváncsi vagyok nagyon. Még elvileg 7 hét, és kiderül. :)

2011. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
volt egy osztálytársam akinek egy harapás nyom volt a lábán, mert az anyukáját megharapta egy kutya mikor terhes volt vele.. én sem jöttem még rá, hogy hogyan de szerintem lehetséges.
2012. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyukámat hasba vágták a kilincsel,mikor jött ki a boltból,és ugyanott van rajtam egy folt.
2013. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó inkább olvass utána te idióta, a te anyádat vágták fejbe legfeljebb, és azt mivel magyarázod,hogy sógornőm füle mögött sebes születése óta,mert ott karmolta meg az anyját a macska amikor terhes volt vele,nem okoskodni kéne utána nézni,és nem lehülyézni azt akinek van róla tapasztalata
2013. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!