Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki magas (171 cm), de...

Ha valaki magas (171 cm), de sovány (50 kg), akkor általában hamarabb meglátszik a pocak?

Figyelt kérdés
Nagyjából hányadik héttől látszódik valakin, hogy babát vár?
2010. dec. 22. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én szintén kb ilyen méretekkel rendelkeztem csak 56 kg voltam és teljesen lapos hasam volt,gondoltam hamar fog látszani,de a 24. héten kb úgy néztem ki mint aki jól lakott...39 hét 4. napon mikor megjelentem a szülőszobán azt hitte a szülésznő,hogy koraszülött baba lesz (egyébként ezt sokan hitték mert akkora volt a hasam mint a többségnek félidőbe) egyébként 3400g és 56 cm lett a lányom.

2010. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem is lapos hasam van, evés után is. viszont a csípőm elég széles
2010. dec. 22. 00:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy később látszik meg. A minap találkoztam vékonyka 6 hónapos kismama ismerősömmel, aki akkor nézegetett magára először terhesnadrágot, mert már szorították a saját ruhái. Nekem 3 hónaposan nagyobb a hasam, mint neki. Bár nekem már második baba, az mindig hamarabb látszik. És vékony sem vagyok.
2010. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Ez változó,attól is függ hogy helyezkedik a baba.Én 163 cm vagyok,48 kg voltam annak idején mikor terhes lettem,de már 16 hetesen akkora volt a hasam mint másnak 25-30 hetesen.A 40.héten szinte begurultam a szülőszobára.:)De van olyan ismerősőm aki szintén vékony,mégis ha nem mondja hogy 30 hetes terhes,észre se vettem volna.
2010. dec. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!