Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nagy a pocim, de még...

Már nagy a pocim, de még mindig nem érzem anyának magam. Mitől van ez? A terhességemből semmit nem érzek.

Figyelt kérdés

Sokáig azt sem tudtam, hogy terhes vagyok, mert nem volt semmi tünete, a mensim mindig rendszertelen volt és 3-4 havonta jött meg. Félek, hogy nem leszek jó anya, hiszem azt sem vettem észre, hogy terhes vagyok. Bennetek is van hasonló érzés?

Néhány napja kezdett el mocorogni a baba, de valahogy ez sem változtatott az érzéseimen.


2009. febr. 6. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is első baba, már nekem is rudgos és kezd nagy pocim lenni, mondjuk én rettentő büszke vagyok rá, és imádom a gondolatot hogy kisbabám lesz. De annyira felfoghatatlan az egész, néha annyira rácsodálkozok hogy úristen itt van bennem a gyermekem és nemsoká anyuka leszek. Szerintem igaz a mondás hogy a gyermek születésével születik meg az édesanya is! Boldog Babavárást!

Üdv: 23 hetes kismama

2009. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat igen, nem konnyu elhinni hogy tenyleg milyen hatalmas valtozas ez az eletunkben. De nagyon jo lesz, es biztos jo anya leszel. Bennem is vannak kerdesek es ketsegek, volt h sirtam is mert nem tudtam elkepzelni magam anyanak, es hogy hogyan fogom szeretni a kicsit. Most hogy novekszik a poci, es mocorog a pici mar CSAK azt varom h megszulessen, es karjaimban tarthassam. Sok boldogsagot!

21 hetes kismami

2009. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a szülés után 3 nappal éltem ezt meg. Akkor fakadtam sírva, hogy te jó Isten, ANYA vagyok!

Ne aggódj, benned is ki fog ez alakulni! Amikor megszülöd, megszenvedsz érte, ott lesz melletted, kezedben tartod, rád néz (pedig még nem is lát), elolvadsz, s tudod, hogy csak rád számíthat! Anya leszel, minden érzésével együtt.


Az én kislányom már 4 éves, most vagyok terhes a másodikkal, de még így sem tudom, ennek is ugyanolyan jó anyja leszek-e. Már 12 hetes vagyok, de nem érzek "iránta" még semmit!


Könnyű, gyors szülést, és utána boldog babázást kívánok neked!

2009. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbálok rendet rakni magamban. Állandóan félek valamitől.: a szüléstől, a kórháztól, hogy nem lesz tejem, hogy nem tudom ellátni, hogy megszól majd az anyósom... Remélem mindenre találok megoldást. Elég nehéz egy olyan dologra felkészülni amit sose tapasztaltam még. Azzal nyugtatgatom magam, hogy biztos rengetek nőben vannak ilyen érzések mint most bennem.
2009. febr. 6. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ne nevettess még hogy nem leszel jó anya???? Aki azon aggódik már most, hogy lesz-e teje, hogy el tudod-e látni stb az csak jó anya lehet. az anyósodnak meg lehet akkor sem fogsz tudni megfelelni, ha te lennél maga Dr. Spock. De ne is akarj neki megfelelni, minek? A te babád és úgy csináld majd ahogy neketek a legjobb.
2009. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a biztatást! Biztos igazad van. Szeretnék bizonyítani, elsősorban magamnak. Remélem sikerül! Azon leszek :)

2009. febr. 6. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne hogy sikerül!!! Utolsó voltam.
2009. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj,ne aggodj.Tenyleg igaza van az uccsonak,beloled jo anyuka lesz.Mar most felto gondoskodassal gondolsz a babadra pedig eszre sem veszed.Nekem is vannak ilyen erzeseim.Elso babo es nagyon felek h megtudok felelni mindennek,raadasul en kulfoldon lakom,messze a csaladomtol,segitsegem sincs,de megprobalok nem gondolni ilyenekre.Nekem is a legnagyobb problemam h fogok-e tudni szoptatni,eltudom e majd latni rendesen.A szules gondolatatol is kirazz a hideg,nagyon felek.De ha annyi nonek sikerult akkor nekunk is fog:)

Jo babavarast.

2009. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.20 hetes kismami,az en kislanyom is mar javaban mocorog.
2009. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!