Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valahogy be lehet indítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy be lehet indítani a növekedést (kb.10 cm) ha már normális úton leált a növekedés? Tabletta vagy bármi?

Figyelt kérdés
(nem kérek lehetetlen válaszokat :D
2011. szept. 20. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Láttad a "Tibi vagyok de hódítani akarok" c. filmet? Egy matematikai egyenlet van rá kitalálva. Pontosan nem tudom az egyenletet, de lehet hogy az működne. Veszteni nem veszthetsz vele.
2011. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mirol is van szo?
2011. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10 cm elég. San Pedro kaktuszból az már egy normális adag. Ha hagyod nőni, lehet h már túl sok lesz, és becsavarodsz.
2011. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miből gondolod h megállt a folyamat?
2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18, és már 16 évesen leállt a növekedésem mert pajzsmirigy nélkül születtem amit gyógyszerrel pótolnak egész életembe és meggyorsult a folyama, a dokik sem adtak reményt több centire...
2011. szept. 20. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Növeld az adagot.
2011. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tajparaszt ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2011. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
151 csak :(
2011. szept. 20. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Meditáció,agykontroll. Azóta hiszek benne amióta egyik ismerősöm akinek az egyik lába rövidebb volt mint a másik kb 2 hónap alatt megnövesztette. Azóta annyira elmerült a témában ,hogy volt már kínába ,tibetbe és nemtudom ,hogy csinálja de a szemem láttára úgy gyújtotta meg a gyertyát ,hogy csak fölé tette a kezét... Én ugyan csak a tüdő gyulladásomkor alkalmaztam ami három nap alatt teljesen elmúlt, de sajnos nincs rá jelenleg elég időm de szerintem az ember mindenre képes. De tényleg. Mondjuk ezt egy orvos nem fogja mondani neked , meg gondolom itt is lesz aki ezt nem képes felfogni. De én le is sz*rom had legyenek tudatlanok :)
2011. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!