Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyok szerintettek eshetek...

Lanyok szerintettek eshetek igy teherbe?

Figyelt kérdés

SZoval van ket gyerekem,de nagyon tanacstalan vagyok es kerlek csak olyanok valaszat varom aki nem b..skodik oke?

26 an megjott a menszeszem de tegnap mar nagyon nagyon keves volt szinte semmi ma csak barnaztam,az ejjel egyutt voltunk a ferjemmel es belem elvezett, az oszes bement es nem folytam ki egyaltalan nem ereztem hogy kijott... eshetek igy teherbe??szerintettek?nem igazan szeretnenk meg most 3 ik gyereket a kicsi meg nem reg toltotte be az 1 evet.


2011. jan. 30. 03:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jött ki, akkor lehet esély arra, hogy a méhszájad nyitva volt, és lehetett extra peteérésed. Ha nem akarsz babát, akkor 72 órás tabi, de szívem szerint azt mondanám, várj, és ha baba lesz, fogadjátok szeretettel...
2011. jan. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha terhes is leszel, nem azért, mert kijön vagy bent marad a sperma.

Én kétszer úgy lettem terhes, hogy kijött szex után, mivel szinte egyből mentem zuhanyozni.

De szerintem most még nem leszel terhes, még csak most volt meg, szerintem még nem volt peteérésed, ha 28 napos ciklust feltételezünk.

2011. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van mar egy gyerekem, most meg terhes vagyok ami kicsit hihetetlenul tortent, mivel mensi utan pont ahogy te, mar csak barnazgattam,ugy voltunk eggyutt azutan nem, meg elotte sem mert kulfoldon van a gyerek apja. Ezenkivul belem sem elvezett!! Na en erre mondom hogy hihetetlen de igaz. Surgossegin vettek eszre hogy par honapos terhes vagyok, nem is gondoltam volna.. ez nem azt jelenti hogy 100% hogy az vagy de ahogy velem megesett...pedig azt hittem ennek 1%
2011. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hat koszi csajok:)

remelem azert nem lettem az... majd kiderul

2011. jan. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!