Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe eshetek-e ezen a...

Teherbe eshetek-e ezen a napon? Többi lennt

Figyelt kérdés
Folyamatosan szedek fogamzásgátlót.Pont úgy jön ki hogy kedden jön meg és péntekig tart,szombaton veszem be az első tablettát.Akkor előfordulhat ha pénteken szeretkezünk a párommal akkor teherbe eshetek....
2011. szept. 22. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, mert a folyamatos szedés miatt védett vagy a gyógyszermentes időszakban is
2011. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat en ezt azert megvetoznam. Nem azert hogy kotozkodjek, de igen is lehetseges. En rendszeres gyogyszerszedes mellett lettem terhes, sot, ugyanugy megjott, es meg egy honapot tovabb is szedtem mire eszrevettem hogy valami gond van. A gyogyszermentes nap alatt is ved a gyogyszer, de nem mindig es nem 100%-os. Ha nem voltal beteg, nem szedtel gyogyszert (antibiotikumot), nem volt hasmenesed valoszinu hogy ved a gyogyszer, de ha ugy erzed hogy vannak tuneteid, inkabb tesztelj. Az en esetemben, nem voltam beteg, semmilyen mas gyogyszert nem szedtem megis sikerult a baba.

A doki csak annyit mondott hogy lehet hogy extra peteeresem volt, es az termekenyulhetett meg. Na de allitolag gyogyszer melletti terhesseg igen kis %-ban fordul elo.

13 hkm

2011. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szedem folyamatosan a gyógyszert és nem voltam beteg mostanában,nem szoktam antibiotikumot szedni.Nemrég felfáztam akkor is teákkal kezeltem ki magam.
2011. szept. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!