Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok az ételek amelyeke...

Melyek azok az ételek amelyeket kerülni kell mindenképpen a terhesség első időszakában? (és utána is)

Figyelt kérdés
Értem itt ezalatt, h pl egy gundelpalacsintától (amiben van egy pici rum) ugye nem lesz bajom? Vagy a bundáskenyér???Iszonyú kívánós vagyok. Abszurd dolgokat kívánok meg, de vannak amiket régen szeretek most meg nem bírok rá se nézni. Pl a citrom, meleg tea,és még sorolhatnám
2009. febr. 6. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%

én sztem mindent egyél amit megkívánsz semmi bajod nem lesz semmitől...cigi no, alkohol no mármint tömény rövid, nem bor v gondelpalcsi::)

Egyél nyugodtan mindent..annyi h túl fokhagymásat s csípőset ne nagyon a közepétől kb, mert elvileg magaztvizen érződik.

2009. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Csak az 5.6.héten voltam érzékeny a kajákra, így akkor nagyon vigyáztam könnyű ételeket fogyasztottam. Nos azokat mind megutáltam mostanra...Most 10 hetes vagyok.

Csípőset, alkoholt, és cigit kizártam....egyébként sem éltem ezekkel sosem.

Viszont a jó kajákat nem vetem meg...töltöttkáposzta...rakottkel....ááá szuper! :) És semmi bajom tőle....de remélem a picinek se.

2009. febr. 6. 15:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja! és mindezek mellett 52 kiló vagyok. (és 170 centi) Tehát jó is volna picit hízni
2009. febr. 6. 15:16
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
dehogy is, mi baja lenne babának, a terhesség nem betegség, mondják nagyiink::)egyél amit csak megkívánsz, boldog babavárást
2009. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyershúst, nyers tojást ne egyél, más minden jöhet! :)
2009. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor megnyugodtam:) Köszi!!!!
2009. febr. 6. 15:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudom ételt kérdeztél,de azért ideirnám számos gyógynőványt sem lehet,inni.
2009. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lessz ha egy kicsi rum volt a palacsintába.Bundáskenyér ha jól megvan sütve akkor nincs baj.Ami nem esik jól vagy nem kivánod azt nyilván nem foigod fogyasztani de én például óvakodtam a nyers hústól a májpástétomtól, a sushitól,a tengeri halaktól a mosatlan gyümölcstől,zöldségtől.üdv 28 hetes kismama és egy 2ö hónapos kislány anyukája.
2009. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen...gondolom. De gyógynövényeket ezelőtt sem ittam...ettem. És ezt én is hallottam. Pedig sokan írják, h ilyen olyan gyógytea hatásos. Én nem kísérletezem.
2009. febr. 6. 15:35
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Gratula a két lurkóhoz! Nekem is 2.baba van a pocakomban. A kilányom épp rajzol nekem:) Imádom:)

2009. febr. 6. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!