Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Van 2...

5 hetes terhes vagyok. Van 2 kutyánk. Kaphatok tőlük valami betegséget, vagy nyugodtan simogathatom őket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha annak a két kutyának megadsz mindent, oltottak és tiszták akkor nem lehet gond :)Nekünk egy 7 hónapos vizslánk van, márciusban jön a másik kutyus :) A szüleimnél is két kutya van.


38 hetes kismama

2011. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van kutyám, be van oltva, féregtelenítve, egy ágyban alszik velünk. Gyakrabban mosok ugyan kezet, mint eddig, de semmi extra. Doki szerint még jót is tesz az állatsimogatás, mert nyugtat és nem lesz magas a vérnyomásom. :)

Nyugi, simizd csak őket nyugodtan.

33 hkm

2011. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapja szültem, és kutyások vagyunk.

Ne félj, semmi extra, én spec nem hagytam, hogy puszilgasson, de amúgy ugyanúgy odabújtam hozzá, simiztem, minden. Féregtelenítést 3 havonta csináljuk, mióta megvan a babó.

Minden jót!

2011. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, h 3 havonta ajánlott ilyenkor féregteleníteni, de egyébként semmi gond nem lehet gyakori kézmosás, alapvető higiéniás szabályok betartása mellett. Nyugodtan simogasd őket.
2011. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!