Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ki milyen...

Terhesség alatt ki milyen betegséget kapott el?

Figyelt kérdés
Én most 22 hetes terhes vagyok, nagyon megfáztam a kislányommal együtt. Érdekelne kinek milyen kisebb nagyobb betegségei voltak, mivel kezelték.
2011. jan. 16. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Influenza, kétszer is:)

Én kezeltem, mézes citromos teával, sok fekvéssel, és c vitaminnal:)

2011. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet, egyiknél sem.
2011. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy sima megfázást (tea, c-vitamin volt a kezelés), másodszorra "internetfüggőséget". Nem viccelek! Ez komolyabb volt. Fél év fórum-mentességgel gyógyítottuk ki, töröltem magam mindenhonnan. :) Mára már csak a gyerek alvásidejében vagyok néha itt. :)
2011. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megfázás, pont szülés előtt. nagyon jó rá a hagymatea karamellel, homeopátiás bogyók, c-vitamin. Szülni is úgy mentem, hogy folyt az orrom, de mire a végére értünk, kutya bajom sem volt! :)

Jobbulást!

2011. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. babánál:

kórházba kerültem koraszülésé gyanúval a 32. héten, utána rendszeresen kitenyészett a streptococcus és az e.coli.

Ezek után lázas is lettem és ezért a 40. héten megindították a szülést.


2. baba:

eddig 2x megfázás és remélem ennyi. Még van 2 hónapunk és most még igencsak télvíz van.

2011. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok 22 hetes. A kislányom az iskolában elkapta a hányásos vírust, amit nekem is továbbadott. Egy napig voltam nagyon rosszul, hánytam én is. 2 nappal később a párom lett nagyon rosszul, nála hasmenés jelentkezett. Ezt tegnap én is átéltem. Mára már jobban vagyok, sok tea, gyümölcs, pihenés. A Béres Gravidán kívül nem szedek semmit. Mielőbbi jobbulást kívánok Neked is!
2011. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami hányós-fosós nyavaját, 2 nap alatt átment rajtam. Kb a 22-23. héten
2011. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.terhesség: semmit nem kaptam el


2. terhesség: a 8. héten homloküreg gyulladás, 27. hetesen calici vírus, 1 nap alatt gyógyultam


3. terhesség: 7. héten calici vírus, borzalmas volt, 16 óra alatt 35ször fostam

2011. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tüszösmandula gyulladás; antibiotikum, illetve a lázra panadol.
2011. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen megfázás, most 13 hetesen köhögős nyavalya.
2011. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!