Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után mennyi ideig...

Szülés után mennyi ideig vérzik az ember általában? Ha szoptatáskor nem érzek méhösszehúzódásokat, az nem jelenti azt hogy nem húzódik a méhem ugye? Minden szoptatás után érdemes kifejni a melleket?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Általában 3-4 hétig tart a vérzés,de ez változo mindenkinél.A méh össze huzodását annyira eröteljesen nem érezheted,de ez kiderül a 6. hetes kontroll vizsgálatnál.A tejet minél sürrübben érdemes fejni,mert annál több termelödik.
2009. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 5 hétig véreztem, de nagyon szétszakadtam, azt mondta a doki a 6 hetes kontrollon, hogy ne is csodálkozzak rajta. De ez tényleg mindenkinél más. Méhösszehúzódásokat talán az első néhány napban éreztem, utána nem igazán. Érdemes fejni, minél többet fejsz, annál több tejcsid lesz. Nekem fejés nélkül is elég a tejem, pedig már több mint 5 hónapos a lurkó. Sajna elég kevés időm volt eleinte, a fiam meg rengeteget szopcsizott, a gyerekeknél jobban semmi nem üríti ki a cickókat! :)
2009. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A szülés után 2 héttel már elég volt a tisztasági is, igaz az 5. hétig eltartott a folyás...

Az első napokban igen erőteljesen, aztán már egyre enyhébben éreztem a méhösszehúzódásokat.

És igen, fejjél, amikor csak tudsz!! Akkor sok tejed lesz és megúszod a mellgyulladást!

2009. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,bár a dokim azt mondta hogy 2 hétig vérzek majd,de én is úgy tudtam hogy tovább is eltart a dolog-
2009. febr. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!