Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki dohányzik terhesség...

Ha valaki dohányzik terhesség alatt akkor a babája nem hal meg az anyában ugye?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
De!Meghal!Ne kockáztass!!!
2009. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzástól igaz nagyobb a vetélés kockázata!Hány hetes vagy?

Én tudom,hogy nehéz letenni,én is küszködtem ezzel!

2009. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
22-hetes vagyok
2009. febr. 7. 20:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

De!Így sokkal nagyobb a vetélés kockázata.Te tudod.Ha fontosabb a baba akkor hadj abba.Hány hetes vagy?Nagyszerű érzés amikor a kezedbe tarthatod.

Boldog Baba várást!

2 hetes babuci anyucija:)

2009. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Most hiába irnánk százan,h tedd ke,ha eddig nem tetted,ezután sem fogod.Csak ne csodálkozz,ha jobb esetben koraszülött lesz,rosszabb esetben meg megszülöd halva.
2009. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen veszélyes a terhesség alatt dohányozni.A baba nem biztos hogy elhal,de a méhlepény nem tud úgy működni ahogy kellene ezért a baba sorvadhat ,kisebb súllyal születik.A későbbiekben tanulási problémái lehetnek a gyereknek.A kisbabának is joga van az egészséges élethez,már az anyukája hasában is!
2009. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Mennyit szivsz egy nap?
2009. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A vetélés kockázata nem nagyobb, de nagyon veszélyes a dohányzás, mert a baba koraszülött és kis születési súlyú lehet. A későbbiekben pedig mindenféle problémája lehet (légzőszervi megbetegedések, értelmi fogyatékosság stb.)

Hidd el megéri leszokni, még most sem késő.

Egy életre nem tudnám magamnak megbocsátani, ha lehet hogy miattam van baja a gyermekemnek.

Kívánom a legjobbakat!

Egy gyógypedagógus édesanya

2009. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Egyik ismerősöm 6 hónapra szülte meg a babát,aki jukas szivvel született.Az anya végig cigizett,és még most lenne 8hónapos terhes.A pici még kórházba van,de ugy néz ki nem kell műteni.Hát ez szörnyű,hogy egyes nők nem képesek annyita megtenni a babájukért hogy azt a rohadt cigit letegyék.Ha a saját egészségüket tünkre teszik,akkor tegyék tönkre,de egy fejlődö egészséges babájét ne tegyék már tönkre egy életre!!!
2009. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Nem értem, hogy miért nem lehet leszoki arrol a cigiről.Nálunk otthon az anyósék cigiznek, mikor megtudtam hogy terhes vagyok az volt az első, hogy betiltottam a benti cigarettázást, vagy különben elköltöztem volna tölük az édesanyámékhoz 100 %, de szerencsere erre nem volt szükség.Hát én egy percig se kockáztatnék a helyedben, és nem értem, te nem szeretnél egy egészséges babát, ez a te és főleg az ő egész életére kihat majd, csak pár hónapot kellene kibirni

10 hetes kism.

2009. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!