Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen beindul a szülés?

39 hetesen beindul a szülés?

Figyelt kérdés

Jönn a hidegfront vasárnap, akkor lehet ebből szülés? Ma este vagy holnap?

A babám is teljesn belassult, a pocim is lent van már egy ideje. Jóslóim alig alig vannak.


2009. febr. 7. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet sok mindentől függ.Annyi az esélye hogy holnap mint ahogy jövő héten. Nekem is belassult a babóm és rá 1 hétre született meg úgy hogy már a nyákdugóm is távozottt előttte való héten.Szurkolok nektek!!

Boldog Baba várást és Könnyű Szülést!

2 hetes kislány anyucija:)

2009. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia

én tele jóslókal,39.héten szültem, nem volt semmi front.este gondolt egyet és elfolyott a magzatvízem.

sok sikert,boldogságot

6hós kisfiú anyukája

2009. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pontosan a 39. betöltött hét első napján érkezett pontosan egy héttel a várt időpont előtt. Nem biztos hogy beindulnak a fájásaida front miatt. Ha igen akkor problémamentes és gyors szülést valamint egészséges babát kívánok.
2009. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár nem god ha még marad a drága! :D
2009. febr. 7. 20:32
 5/8 A kérdező kommentje:
viszont fájdalom menntes keményedéseim vannak!
2009. febr. 7. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Az "előírt" idő az csak átlag, úgy mint a 28/5-ös ciklus.

Mindenkinél lehetnek (és vannak is) eltérések.

Sok sikert!

2009. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre nem igazán lehet adni. Az utolsó hónapban már szinte bármikor beindulhat, de jobb, ha a 37 hét után indul be. az sem 100%, hogy a baba befordul az utolsó hóapban. vannak babák, akik a szülés pillanatáig forognak. Kitartás, most már tényleg hamarosan vége!!!:)))
2009. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet velem is - szóról szóra :-)

Nekem is a sarki fűszerestől az anyósomig a frontot emlegeti, már úgy várom, mint a messiást, tegnap este már nagyon reménykedtem, de semmi... úgy aludtam éjszaka, mint a bunda. Úgy látszik, a frontoknak se kell ekkora jelentőséget tulajdonítani :-(

2009. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!