Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek dr. Hajdu...

Mi a véleményetek dr. Hajdu Gáborról? (Bp. Uzsoki, Zuglói SZTK Örsnél) Mecsér jobb?

Figyelt kérdés
Rosszakat olvastam róla.A múlthéten voltam nála és nekem szimpi volt észre sem vettem,hogy megvizsgált pedig eddig mindig fájt.Szerintem tök normális.
2011. febr. 2. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mecsér kedvesebb az biztos.Hajdú kiabálós.
2011. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mecsér 1ooox jobb, Hajdút inkább nem minősíteném. Első terhesgondozáson rám se nézett, de egyáltalán nem! Be se jött a szobába, pedig az ő rendelési idejében voltam ott. A szomszéd helyiségben ordibált valakivel. Nem láttam személyesen, de ezek után már nem is érdekel.
2011. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hajdúnál szültem mindkét gyerekemet, és most várom a 3. babámat, és Őt is nála szeretném megszülni.

Ő már az István Kórház tartozik.

Én nem tudok róla rosszat mondani, igaz a stílusa nyers, szemedbe mondja, ha vmi nem tetszik neki, de ő evvel jót akar neked. Nem mézes- mázós megmondja amit épp gondol.

Sokan ezért nem szeretik, de mindig elég sok páciense van.

Az igaz, hogy szokott kiabálni, de neki erőteljes hangja és lehet azért tűnik kiabálásnak.

Pénzt se vár, amennyit te gondolsz(szüléskor).

2011. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jártam mind a kettőhöz. A terhességemmel most Hajduhoz járok, de nem tapasztaltam semmi negatívumot. Mindíg rendesen megvizsgál, ha kérdésem van, akkor válaszol, nem hallgat el semmit, és ami nagyon fontos, nem mondja, hogy menjek magánrendelésre, SZTK-n belül is mindent rendesen megnéz. Mecsér is jó doki, hozzá is szerettem járni, igaziból egy szintre tenném a két dokit.
2011. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a Hajdú az orvosom. Szerintem pedig nagyon kedves. Nincs vele baj. Én úgy kezdtem el hozzá járni, hogy neten utána néztem ki a "legjobb" és őt dicsérték a legtöbben.
2011. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én jártam hozzá egy darabig, menstruációs rendellenességek miatt.. Találomra, kérdezés és vizsgálat nélkül felirkált nekem fogamzásgátlót. Az elsőtől rendellenes vérzésem lett, a másodiktól magas vérnyomásom.. Erre adtak egy másik gyógyszert. Ekkor voltam 16 éves. Mint utóbb kiderült, egy másik orvosnál, nekem nem is szabad szednem fogamzásgátlót, mert nagyon komoly szövődmények léphetnek fel tőle.. Hát többet nem is gondolok rá, hogy esetleg visszamenjek Hajdú doktor úrhoz.. Így is örülhetek, hogy nem okozott ennél is nagyobb problémákat.
2011. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

későn , de válaszolok. Én Hajdúnál kezdtem, ordibál, lekezel, és ugyanaz volt, mont az utolsó válaszolónál. Nem válaszolt rendesena kérdéseimre sem. Fogamzásgátlót írt fel, meg sem vizsgált rendesen, az volt a válasza, ha nem rák, akkor hormon, és miben van hormon?

Mecsér sokkal kedvesebb, én legalább is azt tapasztaltam.

2012. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!