Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi cukor, ha egyszer...

A terhességi cukor, ha egyszer kijött, következő terhességnél is várható?

Figyelt kérdés
Második babánkat várjuk. Első terhességemnél cukros lettem. Mik a tapasztalatok? "Törvényszerű", hogy most is magas lesz a cukrom?
2011. febr. 2. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, de gyakori. Barátnőmnek nem jött vissza, nekem igen.
2011. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont a diabetológián találkoztam egy kismamával, az első gyereknél kijött, a másodiknál figyelték, de semmi, és most, a harmadik babánál a 30. hét után jött elő.
2011. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az első terhességemnél nem volt, a másodiknál már a 20. héten előjött,most 24 hetes vagyok a 3. babánkkal,még eddig semmi baj,de figyeljük,napi vc. méréssel.
2011. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettőnél volt.


A második terhességem legelején csináltam "poénból" egy vércukormérést egy nem túl erősen szénhidrátos vacsi után, csak kerekedett a szemem, hogy már akkor 8-as cukrom lett.

Két terhesség között tuti rendben voltam.

Úgyhogy végig diétáztam a másodikat.

2011. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ismét előjött. :(
2011. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TKI Ibolya ***** válasza:

Nekem az elsőnél volt a másodiknál semmi és most a harmadik babával vagyok várandós de eddig semmi gond.


33 hkm

2011. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A dokim azt mondta, hogy terheléses vizsgálatot nem csinálunk előbb, mint kéne, tehát csak a 24. héten elég megcsinálni. A védőnőm pedig azt javasolta, hogy a 12. hétig mégis meg kellene csinálni. Szóval azt hiszem megyek limonádézni...aztán reménykedem...
2011. febr. 3. 08:19
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem is ajánlatos lenne előbb megcsinálni. Vagy esetleg otthon nem tudod magadnak méregetni?
2011. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs vércukormérőm. Be kellene szerezni egyet, nem is értek hozzá. Igazából nem szeretném magam bögdösni...pedig tényleg az lenne a legegyszerűbb.
2011. febr. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!