Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy intézzem ingyen a kombiná...

Hogy intézzem ingyen a kombinált tesztet?

Figyelt kérdés

a szitu: győri vagyok, és itt magánkézbe került a Down szűrés, és egységesen 30000 ft lett. Nekem ennyi pénzem nincs,de szeretném tudni hogy egézséges a babám!


Sokat utazik a férjem a munkája miatt ezért Pesten is meg tudnám csinálni de nem tudom hogy kezdjek neki


-gondolom kell az uh lelet (de győrben azt sem adnak ha nem fizetek, vagyis csak olyat ami nem használható , NT :3mm alatt Crl: ref tart belül,szóval kijátszották ezt is)


hova tudnék menni,ahol nem kötnek bele hogy győri vagyok és az uh-t is megcsinálják meg a vv-t is!?!?!


köszönöm szépen a válaszokat lányok!


N 10 h km


2011. febr. 3. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudom a választ, de én is tettem fel hasonló kérdést. Nekem annyit mondtak, amiben nagyon igazuk volt, hogy ez nem ad neked arról igazolást, hogy egészséges a babád. Csupán megállapítja 85%-os valószínűséggel, hogy mennyi az esély rá, és lehet, hogy a még egészséges babák később mégsem egészségesen jönnek a világra.
2011. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze én nem lebeszélni akarlak róla. Dehogy tenném. Csak rávilágítani arra, hogy ez a papír nem 100%-ig garantálja, hogy a baba egészséges lesz e vagy sem.
2011. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tudom,de ha a ksilányommal megcsináltattam 2 éve akkor most is szeretném :) köszönöm

engem megnyugtat azért az az arányszám is :)

2011. febr. 3. 08:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi megnyugtató nincs a kombinált tesztben... sérült piciket fejlesztek, a tanítványaim nagy részének tökéletes volt az integrált teszt eredménye. Ezért szerintem kár 2 lépést is tenned!
2011. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm lányok.tisztában vagyok a teszt eredményességében, kimenetelében, stb. DE ha van egy lehetőség akkor azt kis szeretném használni.


Szeretném ha olyan is válaszolna aki megcsináltatta :)

2011. febr. 3. 08:25
 6/11 anonim ***** válasza:
ha tisztában lennél vele, akkor nem csináltatnád meg vagy legalábbis nem nyugtatna meg, az tuti!
2011. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

oké rendben :)


nos akkor :) van itt valaki aki olyan helyen csináltatta az ingyenes Down szűrést ,ahova épp nem terhesgondozásra járt,vagy nem ott szült?

2011. febr. 3. 09:10
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs ingyenes down szűrés.... itt Szolnokon tavaly márciusban szűnt meg 8és szerintem mindenhol mivel TB támogatott volt) az ingyenesség és az is csak a kiemelt gondozást igénylő kismamáknak volt ingyenes.
2011. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
van ingyenes down szűrés még mindig ,max a szerződés és a kapcsolat szűnt meg a 2 intézmény között
2011. febr. 3. 10:47
 10/11 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd:

én is vidéki vagyok, de budapestre járok nőgyógyászhoz, így minden vizsgálatot abban a kórházban végeznek ahol majd szülni fogok, szóval így ingyenes. neked is beutaló kell mindenképp, ezt pedig csak orvos tudja megírni, aki pesten dolgozik, így el kellene menned egy rendelésre, szóval akkor már lehet jobban megéri kifizetned györben az árát.

2011. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!