Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan intézetet Budapesten...

Van olyan intézetet Budapesten, ahol ingyen végeznek kombinált tesztet? Felhivtam egy csomó korházat, mindenhol fizetni kell. Felháboritó!

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy hallottam, hogy a Bajcsy-kórházban. De kérdezz rá a biztonság kedvéért.
2009. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én másfél hete csináltattam a Mávban,ingyenes volt.

2009. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! A www.sejtbank.hu -ra menj fel. Ők ingyen csinálják a Bolgárkerék u-ban, csak vinni kell az uh eredményt. Nekem ott csinálták. Egy hét alatt megvolt, és a honlapon meg tudod nézni az eredményt.
2009. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Bajcsiban ingyen csinálják!Én 3hete voltam!ÉS igen a sejtbank végzi!

15hetes km.

2009. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Bajcsyba nekem is ingyen volt.De ez igy működik,hogy odamegy bárki és megcsinálják?csak kérdem,mert nekem mondjuk a dokim is ott van.
2009. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak akkor ingyenes,ha a dokid is ott van...Igy igaz,mindegyik ingyenesen meghirdetett ezt mondta!Azért köszönöm a választ.
2009. szept. 18. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekekm a bolgárkerék utcában csinálták volna - nem jött össze, hányás miatt pont akkor kórházba kerültem - annyit mondtak, hogy csak a 12. heti uh kell és hogy ne legyek idősebb terhes, mint 13+5 és ezt ugye az uh alapján számolták volna ki. Nekem szó szerint azt mondta a hölgy, hogy a kombinált tesztet minden kismamának ingyenesen biztosítják, csak az integráltért kell fizetni.
2009. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Bolgárkerékben bárkinek megcsinálják ingyen, mindegy hol a dokid, csak vinni kell az uh-t. Én ott voltam és nem fizettem.
2009. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!