Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most teszteltem pozitívat,...

Most teszteltem pozitívat, kb.5 hetes vagyok. Mennyire kell vigyáznom?

Figyelt kérdés
a munkahelyemen 3 kilókat cipelek 8 órában és lóti futi van :S
2011. aug. 22. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A terhességem első három hónapjában én is cipekedtem eleget (könyvraktárban).

De ha egészséges a terhességed, akkor a babának nem lesz baja.

Persze arra én is figyeltem, hogy picit óvatosabban mozogjak és egyszerre ne cipeljek azért nagyon sokat.

Később mikor bejelentettem, hogy babát várok, akkor más munkát bíztak rám, így már nem kellett megerőltetnem magam.

2011. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel a munkahelyemen nem mondtam meg csak a 12. hét után, így én is cipekedtem munka közben. Ráadásul rohangáltam egész nap megállás nélkül. Aztán miután bejelentettem a terhességet, akkor kicsit visszább vettem a tempóból. Már csak azért is, mert könnyen elfáradtam. Utána már a kollégák pakoltak be az autóba, és ahová mentem, ott segítettek kipakolni.
2011. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
probalj meg ne hirtelen emelni es a hasizmokat minel kevesebbet hasznalni, hogy laza legyen, ne erolkodj... szedjel magnerot tablettat, napi 3 szor 2 ot vehetsz be maximum. Ez ellazitja a meh izmokat. Probalj meg tobbszor megallni par percre, "pihenni" es igyal tobb folyadekot!Nekem ez segitett! Boldog babavarast!:)
2011. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menyél el dokihoz tőlem megkérdezte mit dolgozom és egyből kiíratott a körzetivel táppénzre.
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) mivel első babó lesz,remélem lesz,kissé aggódom,de maximálisan oda fogok figyelni,nem fog érdekelni,hogy nem lesznek elégedettek a munkámmal.még nem mondanám meg,csak ha a doki is megerősíti.
2011. aug. 22. 11:05
 6/11 A kérdező kommentje:
múlt hónapban voltam táppénzen mert beteg voltam.
2011. aug. 22. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Először is Gratulálok a babádhoz! :) A hirtelen emelésekkel van baj! Sosem szabad hirtelen akár kisebbet, akár nagyobbat emelni, mert attól baj lehet. Mindig szépen fokozatosan kell felállni súllyal! Ha mész a dokihoz meséld el neki és ő majd megmondja, hogy szerinte mi a megoldás :)


Sok Boldogságot és Boldog Babavárást! :)

2011. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!
2011. aug. 22. 12:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen túlemeltem magam. Majdnem elveztettem a kisbabámat!
2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEm kell táppénzre menned ha nincs gond. Viszont én a helyedben bejelenteném,h babát várok,mert akkor kötelesek az alól a munka alól felmenteni és mást ajánlani,ami nem okoz veszélyt rád és a babára nézve!!!
2011. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!