Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti vesztek légzésfig...

Porcukormókus kérdése:

Kismamik! Ti vesztek légzésfigyelőt? Mennyibe kerül használtan vagy újan? Ismertek olyan márkát, ami megbízható, vagy olyat amit semmiképp nem ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Általában a babáknak az is elég ilyenkor, ha felébresztik, megrázzák őket. De honnan tudod, h nem tudok újraéleszteni? Vágom az ALS-t, BLS-t. Újraéleszteni bárki megtanulhat 5 perc alatt és nem is ártana, mert esetleg másokon is tudnál segíteni.
2011. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem vettünk, mert időre született, egészséges baba volt, és betartottunk minden szabályt, háton aludt, velünk egy szobában, nem volt túlfűtve a lakás és anyatejes volt. Ezek mind csökkentik a kockázatokat. úgy tudom az angelcare nagyon megbízható márka, ha használtan veszed és nem bízol benne be lehet vizsgáltatni bizonyos kórházakban.
2011. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok, pont ma adtam el, bocsika...
2011. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Angercare300-at vettünk 14.000.-ért használtan. Újonnan 22.000.- Tökéletesen üzemel,most adtuk kölcsön,mire jön a tesó visszakapjuk. Remélem a használt vételtől számított 3 babát is kibírja,vagyis a tesót. Én csak úgy tudtam nyugodtam aludni,ha be volt kapcsolva. 13 hónaposan hagytuk el.
2011. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És igen. Ha már szültem egy egészséges babát,akit épségben kihordtam és megszültem,ne azon bukjon már el a dolog,hogy egyszer csak nem vesz majd levegőt! Orrszívó porszívó se volt 30 éve,mégis milyen jó hogy van!
2011. febr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Egy ismerősöm példájából okulva, én csak ajánlani tudom!!! Neki megmentette a babája életét, pedig minden rendben volt a terhesség és a szülés alatt. Vannak olyan helyek, ahol bérelni is lehet (2500 Ft körül/hó), de ha hosszú távon akarod használni, akkor érdemesebb megvenni, még ha használtan is. Én mindenképpen veszek majd!!!

6hkm

2011. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Mi tomy légzésfigyelőt használunk karácsony óta és most sikerült össze gyűjteni a babaőrzőre valót is.

Nagyon jó,össze lehet kapcsolni egy kábellel és babaőrzős légzésfigyelőnk van most már.Nagyon jó,kattog is,ahogyan a Zalán veszi a levegőt.Megnyugtató hallgatni.

Jó választás volt a jézuskától:)

2012. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a válaszodat, bár már aktualitását vesztette a kérdés, kislányom 9hónapos, már nem használunk légzésfigyelőt. Végül egy AngelCare-t kaptunk egyébként kölcsön, nagyon szerettük mi is, tényleg nagyon megnyugtató, hogy használtuk. :)
2012. márc. 2. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!