Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a menzis érzés, elég...

Normális a menzis érzés, elég kellemetlen,19. hét környékén? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Baj, hogy van ez? Már vettem be magne b6-ot, többnyire szokott segíteni ,de nem mindig.


Normális ez az érzés? Tiszta hangulatember vagyok miatta, ingerlékeny, olyan mintha várnám ,hogy megjöjjön. :(


2009. febr. 8. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
NEM! Egyáltalán nem normális. Dokihoz, de komolyan. Front van, ne húzd az időt. Én is így kerültem be a kórházba kismanóval.
2009. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok minden butasággal orvoshoz rohanni. Amúgy meg azt mondják, hogy a méh növekedik.
2009. febr. 8. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,

ha használ a magneb6, napi 3-szor 2, akkor alkalmazd rendszeresen, akkor biztosan csak a méh növekedésétől van.

Nekem teljesen elmúlt tőle, de csak a max adagtól!

2009. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Én csak akkor szoktam bevenni kettesével, ha elég kellemetlen ez az érzés, ill. ha keményedik a hasam pár másodpercre, stb. Idáig napi kétszer kettőnél többet nem vettem be, de sokszor csak napi egyszer kettőt szoktam. Lehet nekem is ki kellene próbálni, hogy rendszeresen szedjem, hátha még többet segítene. Köszi a tippet.
2009. febr. 9. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Még valami! Ha így eleinte könnyebben megy a nagy wc-zés, akkor ne ijedj meg, nekem a max adagtól az első hét olyan volt, hogy nem kellett kínlódni a wc-n, viszont mostanra már elmúlt, bár székrekedés így sincs. :)

Csak ez nem gond, ne ijedj meg, ha így járnál! AZ Mg-tól lesz!

2009. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

első vagyok. Amikor nő a méhed, akkor szúró, feszülő az érzés. A mensi érzés nekem nem ilyen volt. Elnézésed kérem, ha megijesztettelek. Csak a "tüneteidet" kb, két nappal előtted éltem át.

A kórházba nem egy 13-20 hetes kismamival feküdtem. Ők is ilyen panaszokkal jöttek. Remélem már minden oké veletek!

Üdv

2009. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amióta terhes vagyok mindig volt menzis érzésem! De ezt most nem állandónak kell elképzelni, hol van, hol nincs. Időnként kellemetlenebb, erre azt mondják, hogy nő a méh. Amúgy holnap után reggel megyek ultrahangra, és majd ott is megemlítem.
2009. febr. 10. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!