Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor kidudorodik a hasamnál...

Amikor kidudorodik a hasamnál a babó és iszonyatosan feszíti a hasam és nem a legkellemesebb érzés. Nos, azért dudorodik ki, mert keményedek és amiatt ráfeszül a hasam a picire, vagy nem keményedek, hanem kinyomja magát és pusztán amiatt kellemetlen?

Figyelt kérdés
Mert a keményedés miatt aggódhatok meg plussz magnézium, viszont ha csak kinyomja magát és amiatt kellemetlen, akkor az nem ad okot aggodalmora, csak el kell viselni. 31.hetes.
2011. jan. 21. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igy nehez megmondani,te erzed.soha nem kevertem ossze a kemenyedst es a kidudorodast,valahogy mas a ketto.

kemenyedesnel a mehem lett beton,kidudorodasnal meg siman csak a baba nyomta ki valamilyet ami fajt.

2011. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem elég nehéz eldönteni és aggódom is miatta, hogy most mi van..
2011. jan. 21. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

ha kinyomja magát, akkor látod egy bizonyos helyen, hogy kidudorodik. ha bekeményedik, akkor az kicsit kellemetlen érzés, én az alhasamnál, egész lent szoktam érezni. ennyi idős korban normális, sőt jó ha van, készül a szervezet a szülésre.


31 hetes

2011. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a baba mozgását és a keményedést kevertem, azaz mindenre azt hittem, hogy a baba csinálja és nincs is keményedésem. Aztán szólt a szonográfus, hogy érzi, ahogy keményedek. Mostmár meg tudom különböztetni, ideje a 38. hét végén:)
2011. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!