Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülőtt csecsemőnek jó a...

Újszülőtt csecsemőnek jó a sport babakocsi? Majdnem vizszintesig dönthető.

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
NEM. A majdnem vízszintes nem elég. A legjobb, ha egy sík felület van alatta. Pl mózeskosár, de ha ragaszkodsz a sportbabakocsihoz, akkor lehet venni bizonyos típusokhoz kivehető mózesbetétet. Annak egy db vízszintes lap az alja.
2011. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mertha abból indulunk ki, hogy a 0-tól használható hordozós autósülések dölésszöge mekkora, akkor én ezt jónak ítélném. De ha a szívemre hallgatnék, akkor biztosan mózeskosaras babakocsival kezdeném. De azt pár hónap múlva lecserélhetném és helyszűkében vagyok.

Boldog babavárást!

18 heteske

2011. márc. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A bébihordó kialakítása a baba hátrészénél (gerincénél) szintén egy sík,utána hajlik, ami már a baba feneke alatt van, csak sajnos nem minden szülő helyezi el benne a babáját megfelelően. Ja és a bébihordozó, mint ahogy a nevében is szerepel hordozó eszköz, nem kell sokáig abban "ültetni", altatni a picit.
2011. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne! De vegyél bele textil mózest merev lappal, és akkor tökéletes lesz.
2011. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem a gyerekorvosok azt mondták, hogy jó, mert a hasadban sem egyenes háttal van
2011. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, újszülöttnek teljesen sík felület kell.


Utolsót javítanám: a pocakban magzatvízben van, ott nem nehezedik annyi súly a gerincére, mint kint (Tudjátok Arkhimédész-törvénye!!!)

2011. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak sportkocsink volt,175 fok-ig dönthető a vizszintes ugye 180 szerintem azaz 5fok nem gond hiszen nem egész nap van a kocsiban
2011. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk se volt mózesünk, csak sportkocsink. Én "kiszinteztem" egy babatakaróval. Sokan amúgyis tesznek a babák alá;). Édesanyám gyerekorvos, és szte ez így tökéletes. Az egyik felét vastagabbra hajtottam, és így pont vízszintes volt;).
2011. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem a szintezésen kívül még egy bajom van a sportkocsival:

ha téli a baba akkor nem igazán véd a hidegtől, nyáron meg a melegtől. Szerintem ideális babakocsi vásárlás: multifunkciós

2011. márc. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

TELJESEN JÓ!!!!

Nekem mind kettőnek az voltm vízszintesig döntehő, a vízszintesnél nincs vízszintesebb, még mózes is csak vízszintes..

Aztán ott volt az újszülött szűkító és lábzsák.

Ez a mózes csak most lett divat , arra a pár hónapra szerintem felesleges.

Amikor nagyfiam született , szinte nem is voltak iylen kocsik, mindekinek vízszintesig dönthető sportkocsija volt.

A kicsi 2 éves, neki is iylen kocsija volt, illetve még ugyanaz van most is.

2011. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!