Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen milyen változásokon...

35 hetesen milyen változásokon mentetek keresztül?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan furcsán érzem magam.


-Visszatért a hányingerem.

-Olyan telítettnek érzem magam,mintha mindig tele lennék és étvágyam is egyenlő a nullával.

-A baba egyre kevesebbet mozog.

-Éjszakánként elzsibbadok.

-A tejem is kezd megjönni.

-A hasam olyan kemény,mint a kő sokszor.

-Sokat csuklik a baba.

-Borzasztó hamar elfáradok.

-Sokszor alig kapok levegőt.

-Kipirult az arcom,elmúltak a pattanásaim.

-Fáj a derekam.



Normálisak ezek a dolgok,minden kismama így viselkedik az utolsó 5 hétben?Vagy lehetnek a jelei valami másnak is?


2011. febr. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezek normálisak, egy részét én is tapasztalom.plusz még ott van az a fránya visszér, meg sokszor elrontom a gyomrom. de összességében még mindig nem érzem ezt olyan nagy tehernek, egész jól elvagyok.
2011. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül nálam a derékfájás meg a zsibbadás jött elő, az is kb. a 36. héten.

De amiket leírtál, azok jellemzően a terhesség tünetei, csak ugye embere válogatja, kinél mi jön elő. De szerintem nem kell aggódnod.

2011. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik- másik rám is jellemző volt, de a legfőbb, amire emlékszem, hogy ekkor kezdtem el iszonyúan vizesedni.
2011. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én pont karácsonykor voltam 35 hetes (2009-ben), és nagy karácsonyi sürgés-forgás kimerített, de semmi különös.

De addigra már a Te tüneteiddel "rendelkeztem", már olyan 32 hetesen is hull fáradt voltam, legszívesebben csak pihentem volna.

Enni sem tudtam én sem, nem fért el a kaja a pocakomban, plusz ha leültem, oda sem fértem rendesen az asztalhoz.


Kitartást, már csak 5 hét, és megölelheted Őt!

2011. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!