Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Már betöltöttem a 20 évet,...

Már betöltöttem a 20 évet, ilyenkor milyen változásokon megy keresztül majd a testem? Ekkorra már kialakul a végleges testforma?

Figyelt kérdés
A bőröm elkezdi veszíteni rugalmasságát? Milyen ápolási "trükköket" vessek be hogy még sokáig megőrizzem fiatalságom?(krémek, testápolás, sport) bármi...
2010. márc. 30. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Ráncosodni kezdesz, meglöttyed a melled, őszülni kezd a hajad, csökken a libidód...
2010. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ezugye nemkomoly. Aludj még egy kicsit szerintem rosszat álmodtál... Atyaég, 20 évesen járj el futni, úszni, sportolni, napozz, flötöj és élvezd az életedet ahelyett hogy méregdrága és csekély hatékonyságú ránctalanító krémekre költenéd a drága pénzedet...
2010. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök felesleges mindenféle "csodakrémet" használni, hiszen nagyrészt genetika az egész... Tőlem még 25 évesen is sokszor személyit kértek a boltban ha piát vettem. Egy arckrém nálam kb. 1 évig elég, hébe-hóba kenegetem csak az arcom, mondjuk nyáron ha nagyon ki van száradva. Mindig sminkelek, de kizárólag minőségi termékekkel és minden este gondosan lemosom a sminket. 2 gyereket szültem, 20 kg-kat szedtem fel a terhesség alatt (amiket először 2, másodjára 5 hónap alatt adtam le), egyetlenegy terhességi csík vagy stria sincs rajtam. Közel vagyok a 30-hoz és soha életemben nem volt egy darab lyukas fogam sem. Persze napi 2-szer megmosom, de ez pl. kiskoromban nem mindig volt így, annak ellenére, hogy világéletemben édességfüggő voltam. Talán ami számít: sose kellett noszogatni, hogy megigyam a napi 2 és fél liter folyadékot, ment az magától is és mindig kerültem a cukros lötyiket, ezeket meghagytam különleges alkalmakra (karácsony, szülinap stb.) Rendszeresen mozgok (aerobik), mindig sportoltam valamit, kiskoromtól kezdve. Az első cigire 18 éves korom után gyújtottam rá, na ez viszont valószínűleg nagyon sokat számít! Nem szedek vitaminokat, viszont napi szinten fogyasztok zöldséget, gyümölcsöt. Nem tudatosan, egyszerűen mert mindig is szerettem. Minimális a húsfogyasztásom, a dokik szerint ennek köszönhető a 2 baba után is tökéletes vérkép!

Egyébként igen: 20 évesen már kialakul a végleges testforma, innentől kezdve az arányaid már nem fognak változni, tehát pl. ha derékban egy kicsit szélesebb vagy, akkor hiába dobsz le 5-10-akárhány kg-t, akkor sem lesz olyan derékvonalad mint Bíró Icának, a tested többi részéhez képest mindig egy kicsit szélesebbnek fog tűnni a derekad.

2010. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doruss válasza:

tudod mit?

Negyven évesen majd kiírhatod ugyanezt a kérdést...

De addig eszedbe ne jussson! ;)

2010. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Doruss válasza:

Csak egy kicsi odafigyelés kell, semmi más.

Egyél gyümölcsöt, igyál sok vizet, és élvezd az életedet, kár ezen aggódni.

Hogyha most összekened magad mindenféle sz@rral, akko hogyha egyszer tényleg ráncos leszel, nem fog segíteni.

Majd 20 év múlva...

2010. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az izomzat teljes kifejlődése 24 éves korodra tehető :)
2010. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem se félj! Ennyi idősen már tényleg kiszokott alakulni a végleges testforma..De szerintem 40 éves kor alatt ne nagyon izgulj a ráncok miatt! :)
2010. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!