Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi bajom lehetett? ötletek?

Mi bajom lehetett? ötletek?

Figyelt kérdés

Reggel fejfájásra keltem, az az igazi hasogató.

ilyet akkor szoktam érezni ha nem iszok reggel tejes kávét, akkor egész nap fáj a fejem...és bármit ihatok, ehetek, nem múlik


most reggel ugyan ez,megittam a kávém,kimentünk sétálni és megettem egy Mars szeletet(meg is kívántam)és láss csodát elmúlt


soha nem volt ilyen, hogy csokitól elmúlik, nem hinném, hogy a séta segített, sosem segít


10 hetes kismama vagyok, de ha nem lennék terhes is elő szokott ez fordulni hoggy fáj a fejem, de ddig csak gyógyszerre múlt el

hogy hogy elmúlt most?

és akkor az miért van, hogy ha nem iszom reggel tejes kávét akkor fájni szokott a fejem?


2011. febr. 4. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

A terhesség elején nekem nagyon sokat fájt a fejem, szerintem egyeseknél ez is egy "tünet", nem hiszem, hogy a Mars szelettől múlt el, inkább a friss levegőtől. Kb a második trimeszter vége fele óta nem fáj a fejem, de lekopogom.

33 hkm

2011. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhesség elején nagyon sok nőnek alacsonyabb a vérnyomása, mint előtte. Szerintem nem ártana megmérned mikor fáj a fejed, és ha így van akkor azért segít a kávé, mert az egy kicsit felnyomja.
2011. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!