Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha nem érzem, h nőne...

Az baj, ha nem érzem, h nőne a méhem (a feszítő érzést) és pocakom is alig látszik? 15 hetes vagyok, első baba.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia! sztem ne aggódj, 28 hetese vagyok, most ekkora, és ez kicsinek számít, sőt

[link]

első baba nekem is,most voltam Uh-n, egészsége, 1,10-1,20 kilo már, normálisak a méretei,

15 hetesen semekkora hasam sem volt, annyi, hogy ott az alhasam kicsit gömbőlyűbbnek éreztem,ezért nyomta a csípőnadrág

2011. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 13 hetes, nekem sem látszik még igazán a pocim. Persze esténként azért a Párommal, mi már nézegetjük, és látjuk is, hogy kerekedik, de más ezt nem látja. :) A hasszurka nekem is elmúlt, most kicsit pár napig meg akar jönni érzésem volt. :) Igazából nem tudom, hogy baj e vagy sem, de már én sem érzem.
2011. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Első, tényleg nem nagy a pocid, kb nekem is ekkora most. De ha jól van a baba, akkor nem számít, az a fontos, h jól legyen :-)
2011. febr. 4. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is éppen ilyen kérdést akart feltenni, mert engem is ez aggaszt, hogy kicsi a hasam. Pontosabban semmi nem látszik szinte.

12 hétben vagyok. 3-ik babámat várom, és egyik gyerkőcömmel sem volt nagy pocim.

Vékony testalakatú vagyok, de szerencsés mert bármit ehetek nem hízok.

A gyerkőcök születése után sem volt mit leadnom, mert szinte nem is híztam.Talán még fogytam, sajna.

De azért engem mégis aggaszt, hogy még nem látszik semmi. HA hanyatt fekszem akkor lapos a hasam, amúgy azért picike kivehető de amúgy senki nem látná rajtam.

De a képen azért nálad kis domborodás kivehető.


Szerintem ezt attól van, hogy valószínű neked is mélyen ülő méhed van, egészen bent a medencédben van a babóca, nekem is ezt mondták, de ez semmi bajt nem jelent!


Lassan te tudod is mi lesz:)!

Hányingereid rosszulléteid vannak? Kívánósság, undor ételekre?

2011. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem az első az 5. hónapban kezdett egyérteműen látszani. most a 2. már a 6. héten egyértelmű volt. sajnos a hasizmaim nem erősödtek vissza az első szülés után, nem váletlenül, nem tettem érte semmit. :S
2011. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!!

1O:52 Én nem raktam fel képet, de picit azért látszik, meg tapintható alul. Én is sovány vagyok, még csak fogytam eddig a hányások miatt :-( Szóval ezek még most is vannak :-(( Csak megnő nekünk is :-S

2011. febr. 5. 21:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és hátrahajló a méhem, nem tudom, ez számít-e.
2011. febr. 5. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor voltam túl a hányós időszakon 8 kg mínusszal. Lötyögtek rajtam a ruháim. Pár hét és megnő az a poci,magad is meglepődsz:)
2011. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A hátrahajló méh is számít.
2011. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hátrahajló méh az amit írtam, hogy nekem is az van, azért tudjuk ilyen jól "titkolni" a pocaklakónkat :-)))!!!(10.52)
2011. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!