Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha nem érzem, h nőne...

Az baj, ha nem érzem, h nőne a méhem (a feszítő érzést) és pocakom is alig látszik? 15 hetes vagyok, első baba.

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 18:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi :-) Remélem, hamarosan már nem tudom titkolni, büszke vagyok Rá nagyon :-D
2011. febr. 6. 18:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. 14 és fél hetes vagyok, de abszolút semmi hasam nincs, még pucéron sem látszik semmi domborodás, teljesen lapos vagyok, fekve tenyérrel egy picit ki tudom tapintani, de semmi nem látszik. Mindig aggódom, hogy vajon baj e, illetve én sem érzek semmi feszülést, húzódást, néha egy nagyon enyhe megjön érzést. Reménykedem, hogy minden rendben van, mert nagyon vágyom erre a babára.
2011. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!