Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szept 18 re vartam a menstruac...

Szept 18 re vartam a menstruaciom, de 18an reggel valami veres folyasom volt igaz nagyon keves, es ma is volt de csakeves eszre se vevodott. Kisbabat szeretnek, vajon ettol meg lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
szerintetek?
2011. szept. 19. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
csakeves eszre se vevodott: ezt a rész nem értem, de GYIK helyett használj inkább terhességi tesztet :)
2011. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak keves ,bocsika kimaradt a K betu
2011. szept. 19. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha megnézed az elmúlt 2 hét kérdéseit, nagyon sokan jártunk ebben a cipőben, de nem lettünk babásak. Speciel én is. 3-4 napot késett, 2 nap barnás folyás, aztán gyenge mensi. Nem tudom, mitől volt, de remélem, ez a hónap már eredményesesbb lesz.
2011. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nagyon kicsi rá az esély.

Inkább az a valószínű, hogy kis előkészítés a mensire.

Én is jártam már így többször, napokig alig volt, vagy el is múlt, de aztán mindig megjött.


Most, hogy tegnapra kellett volna megjönnie, az ég világon semmi piros nincs a terhességi teszt két csíkján kívül, úgyhogy tesztelj, aztán hidd el az eredményt, és utána ne stresszeld magad.

2011. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!