Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan enyhitsem a fajdalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhitsem a fajdalmam?

Figyelt kérdés
A parommal ugy dontottunk,h szunetet tartunk...Vagyis o azt akarja.En nekem meg szornyu fajdalmam van a maganytol...en ezt igy nem birom mar...ugy erzem beleorulok mar.Erzem,h mar itt a vege mindennek es tudom,hogy igy lenne helyes de nagyon faj.Mit tegyek?
2011. márc. 19. 21:50
 1/7 anonim válasza:
szerintem tarts szünetet... aztán meg kérdez rá ha úgyérzed
2011. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Foglald el magad vmi mással. Hallgass sok olyan zenét ami felpörget. Én találtam egy zenét ami nagyon rám illett és egyszer csak elkezdtem rajzolni a falamra miközben folyamatosa azt hallgattam. Igaz néha én is összecsuklok és sírok de aztán mindig megyek tovább.
2011. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondold át, hogy mit csináltál rosszul! Elemezd a kapcsolatotokat! Halgass zenét is, mert az erőt ad.
2011. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acel ***** válasza:
én mondjuk fiú vagyok de én a sportba menekültem (akkor amikor már hiányzott az ex mert én szakítani akartam ő időt kérni) aztán utólag jó döntés volt! csak már késő előbb kellett volna kevesebb veszekedéssel járt volna.
2011. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú időt/szünetet kér, nagy valószínűséggel szakítani akar, csak gyáva a szemedbe mondani, fél, tudom, hogy így van, volt már benne részem, de a barátnőim is így jártak.......te pedig lehet ott rontottad el, hogy már bocs, hogy így fogalmazok, de mivel ennyire nem bírod a magányt, talán öntudatlanul is túl sokat próbáltál adni neki, érzelmi téren, a fiú talán ettől megrettent.....én is voltam így pár éve, folyton a pasas nyakán csüngtem, emiatt le is rázott fél év után.....én is a magánytól féltem.....


Visszatérve a kérdésre ha ez a szünet rövidebb, még van esély, hogy folytassátok, azonban ha hosszabb, az idővel párhuzamosan romlanak az esélyek......amikor a volt élettársammal megromlottak a dolgok, hazaköltöztem anyámhoz és kértem a párom, tartsunk szünetet,2-3 hétbe egyeztünk meg, ....amiből hamar 1 hónap lett és azon vettem észre magam, mennyivel jobban érzem magam ismét szingliként, óriási nyomástól megszabadulva, amit ez a megromlott kapcsolat okozott, a mindennapos viták, veszekedések.....nagyon nehéz volt vele közölni és a dühkitörésétől tartva csak telefonon beszéltem vele, hogy szakítani akarok.....mert jobb nélküle, mint vele, ez volt az igazság és a különélés ezt bizonyította be. A mai napig se bánom a döntésem, pedig már 4 éve.....

2011. márc. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta,h megfolytom a szerelmemmel.H szeretne egy kicsit magaba lenni,de semmi kep szakitani mert azt mondta,h a szerelme az ugyan olyan eros irantam mint amikor megismerkedtunk.Es mar 2 es fel eve vagyunk eggyut.en ezt elhiszem csak nagyon megszoktam,h velem van.es ugy hianyzik!tudom jol,h ez jot tesz a kapcsolatunknak,de azert bennem van a felelem,h elhagy.H ugy fogja erezni,h job nelkulem.
2011. márc. 19. 23:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat!A zene halgatast kiprobalom.Szerintem is jo otlet.Remelem kibirom.
2011. márc. 19. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!