Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok és meglepődök...

28 hetes vagyok és meglepődök magamon, hogy néha megmagyarázhatatlanul rossz kedvem van. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

3. babát várom. Elegem van már az itthon ülésből, de az influenza miatt még talán ez a legjobb megoldás. Most végre itt a jobb idő, de sokak szerint pont emiatt még durvábban fognak támadni a vírusok. Mehetnékem van és a gyerekeimnek is, és talán pont emiatt van rossz kedvem. Kezd átragadni a rossz hangulat a kicsikre is, néha már mindenki nyafog.

Nektek hogyan telnek a minden napjaitok, a pici gyerekeitekkel? Nálatok is előfordul a búskomorság, vagy ez inkább terhességi hormonváltozás lehet?


2011. febr. 6. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez hormonváltozás, majd elmúlik ha visszarendeződik a helyzet. Ne üljetek otthon! Ha te is és a gyerekeid is igénylik, menjetek ki a levegőre, jót fog tenni. Az influenza ha meg akar támadni, úgyis meg fog, persze jobb félni, mint megijedni, de nehogy emiatt ne menjetek ki ebben a szép időben!
2011. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz én csak első babámat várom, de néha már azt kérdezem magamtól, vajon normális, hogy nem vagyok "csupa mosoly kismami?" Mert igazából nincs okom szomorkodni, de előfordul, hogy semmihez sincs kedvem.
2011. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!