Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhesen 1 kg hízás...

27 hetes terhesen 1 kg hízás nem nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Igaz nem vagyok egy nádszál alkat: 85 kg-mal kezdtem a terhességet és aggódtam is, hogy iszonyat kövér leszek a végére, de azért ez az 1 kg...
2011. febr. 7. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem kevés, mert ahogy írod már elég jó súllyal kezdted. így a terhesség alatt fogyni fogsz, vagy is valószínü kevesebb leszel a szülés után.

egyél továbbra is így és ne hízz többet.

2011. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ilyen súlyfelesleg mellett (ne haragudj), egyáltalán nem kevés. Igazából ennek kéne a normálisnak lennie.

Van az a súly ami fölött már terhesség esetén sem egészséges tovább hízni. Ha terhesség végégig még 3-4 kg rád jön, akkor nem kell aggódnod, teljesen normális.

2011. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sok minden belefér a súlyváltozásba. Nálad a baba valószínűleg a te tartalékaidat éli fel, így a szülés után könnyebb leszel, mint terhesség előtt. Extrém példa a barátnőm, aki 100kg fölött kezdte a terhességet. Végig nagyon rosszul volt, és -17 kg-mal ment szülni. Szüléskor kötelezően leugrott még jó néhány kiló: baba, lepény, víz stb. Sajnos a baba érkezése után annyira élvezte, hogy újra megmarad benne az étel, hogy rövid idő alatt a dupláját hízta vissza.
2011. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha a baba szépen fejlődik, akkor semmi gond nincs!!
2011. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én irigyellek nagyon! Én túlsúllyal kezdtem, 75ről, és már most 7 kilónál tartok sajnos... :S



Mellesleg, az, hogy "ilyen" túlsúllyal kezdeni: honnan tudja a válaszoló, hogy hány cm vagy? Mert ha 175-180 cm, akkor nem azért az nem olyan hű de túlsúly...

Hát 160 cm-hez nem kecés, az tuti. De ezt nem tudjuk.

2011. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Már ne haragudjatok de miért írtok pl ilyet: "Ilyen súlyfelesleg mellett (ne haragudj), egyáltalán nem kevés"

Hogy jön bárki ahhoz, hogy túlsúlyosnak nyilvánítson valakit úgy hogy például nem tudja a magasságát, és csontjainak vastagságát!Mert nem minden 80 körüli ember túl súlyos! Ne haragudjatok, csak ezen egy picit be pöccentem.

Nagyon ügyes vagy kérdező, csak így tovább! Gondolom ha a baba e véget nem fejlődne rendesen ,az orvos már rég szólt volna!

További boldog baba várást és majd könnyű szülést!

2011. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy ide írom, de nem akarok újabb kérdést feltenni...

172 centi vagyok, 55 kilóval kezdtem, most vagyok 56,8 kg, 17 hetes, ikrekkel. Pocakom már van rendesen, mellem is, de ez így normális?


Kérdező: mivel szerintem felesleggel kezdtél, ezért normális, ne aggódj :)

2011. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia!


hány cm vagy? Nem biztos hogy olyan nagy a súlyfelesleg ha pl 180 cm vagy, akkor kb 10 kg.

De én is felesleggel kezdtem, 6 kg val, és eddig 4 kg-t szedtem fel és a 34. hétben járunk.

Nem gáz ha keveset híztál, a felesleg miatt is van, nekem azt mondta a védőnő ha eszem rendesen és nem éhezem akkor rendben van.

2011. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg, én is tudom, hogy sok az a 85 kg és hát csak 165 cm vagyok hozzá. A helyzet az, hogy a terhesség előtt cukrásztanfolyamra jártam és az 1 év alatt sajna nem mindig sikerült ellenállni a sütiknek, így feljött jó pár kiló. Azt nem írtam, hogy nekem is ikreim lesznek, a pocakom rohamosan nő, a lábaim, a "déli féltekém" és a vállaim pedig fogynak.

Köszi szépen a válaszokat, megnyugtattatok. :-)

2011. febr. 7. 13:31
 10/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, szerintem örülj neki, ez tök jó és ne foglalkozz azokkal akik leszólnak, h hű de sok felesleg lehet rajtad.

Van olyan ismerősöm aki 30kilót szedett fel, na az a nagy felesleg:)

2011. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!