Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhesen 1 kg hízás...

27 hetes terhesen 1 kg hízás nem nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Igaz nem vagyok egy nádszál alkat: 85 kg-mal kezdtem a terhességet és aggódtam is, hogy iszonyat kövér leszek a végére, de azért ez az 1 kg...
2011. febr. 7. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ügyes vagy, hogy csak ennyit híztál. :) Én az első terhességem pont olyan magasan mint te és 80 kilóval kezdtem. A végén 85 kilóval mentem szülni és szülés után nem sokkal már csak 75 kg voltam. Legyél inkább büszke magadra, hogy ilyen ügyesen tudod tartani a súlyod. A babákhoz meg gratulálok. :)
2011. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon irigyellek!! Biztos, hogy nincs semmi gond, ha megfelelően étkezel és esetleg mozogsz és így jött fel csupán egy kiló, akkor csak gratulálni tudok! Ha persze koplalsz vagy túledzed magad, akkor lehet gond, de nem hiszem , hogy erről van szó! Nagyon szuper vagy! Hihetelen erőre lesz szükséged az ikrek gondozásában, hidd el, pokolian megnehezíti ezt az első időszakot ha elsősorban egy hihetetlen túlsúllyal kell küzdened!!! Nálam így volt, pedig csak egy gyerekkel! Borzalmas volt, nem fértem magamtól!!! Csak így tovább!
2011. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ez a kérdezőnek szólt, vagy nekem, aki közbeszúrt egy kérdést? :)

[Ha nekem, akkor köszönöm, és megjegyezném még, hogy nagyon sokat sportolok, és rendesen étkezem.]

2011. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj:)

Én 20+2 hetes vagyok, 81,5 kg/170 cm, +2,5 kg jött rám a terhesség kezdete óta, és se rosszul nem voltam, se nem mozgok(eltiltottak), ráadásul most voltunk wellnesselni, ahol azért a vacsik nem voltak könnyű étkezések... mostantól azért próbálom majd magam visszafogni, mert nem akarok 30 kg-t hízni(többet se:) ), de örülök, hogy eddig 2,5 kg-val "megúsztam"..

Boldog babavárást, és örülj az ikreknek;)

2011. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07


Súlyfelesleget írtam, nem túlsúlyt. Ha kimásolsz egy mondatot akkor próbáld már meg értelmezni légyszíves....

Jah, és senki se szólta le a kérdezőt, nem kéne kiforgatni a válaszokat....

2011. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!