Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tavaly elhatároztuk a párommal...

Tavaly elhatároztuk a párommal, hogy összeházasodunk, hisz elég régen (már 3. éve) jegyben járunk. De bejött a baba, aminek nagyon örülünk, de elgondolkodtunk?!

Figyelt kérdés

Úgy terveztük, hogy júniusban vagy májusban házasodunk, nem lett volna nagy buli, csak 10-15 fő max, nincs is kit meghívni, tehát nem is akartuk olyan nagyon előre tervezgetni. Decemberben megállapították a terhességet. Én vagyok a hunyó, mert ő már nagyon szeretett volna babát és én is, ezért gondoltam minek védekezni, én úgy sem fogok hamar teherbeesni, kezdjünk el próbálkozni. Persze, hogy az első hónapban összejött a dolog. Ami persze nem baj, mert nagyon örülünk neki, csak kicsit elbizonytalanított. Legyen esküvő vagy nem? Faluban élek sok a pletyka, és az egész olyan lenne, mintha csak a baba miatt venne el. Meghát nem utolsósorban, hogy én nem kismama ruhában képzeltem az esküvőmet, még akkor sem ha pici esküvő, olyan furi lenne. Nem is mernék felvenni menyasszonyi ruhát. De szeretném is megtartani az esküvőt, hiszen 3 éve ez minden vágyunk.

Március 29-én 20 hetes leszek, ha lesz esküvő, akkor mindenféleképpen előtte kell, hogy legyen. Tehát ezt a héten el kellene dönteni, de ez most egyedül nem megy. Ti mit tennétek a helyemben?

Nekem csak egy barátnőm van, de ő "fiatal", mármint éretlen, még lelkiekben kamasz, akivel nem nagyon lehet megbeszélni az ilyen komoly dolgokat.


2011. febr. 7. 14:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Oké, oké! Nagyon helyes! :)
2011. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!