Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandóság hanyadik hetéig...

Várandóság hanyadik hetéig ajánlatos óvodai dajkáknak dolgozniuk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát erről ajánlatos lenne az orvosod véleményét kikérni.

Vannak veszélyeztetett munkakörök és az óvodapedagógiai munkakör is közé tartozik, de ezt nagyon sok mindentől függ (hány gyerekre kell vigyázni, hány órában, kell-e emelgeti, pakolni, vannak-e verekedős, beteg gyerekek stb)

2011. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
én óvónő vagyok 30 gyerekkel, most 16hetes elmúltam amég tudom addig csinálom, szerintem nem gáz, csak a sok náthás gyerek...
2011. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szintén óvónő vagyok, mikor kismama lettem, rákérdeztem erre az orvosnál, azt mondta, addig dolgozom, amíg jól esik. Ha valami járvány van, jöjjek nyugodtam, ha akarom táppénzre vesz, de egyébként nincs akadály. '9 hetes koromig dolgoztam, de akkor is azért nem mentem tovább, mert jött a nyári zárás, szeptemberben meg nem akartam már visszamenni.

A dajkák munkája fizikailag megterhelőbb, de ettől nem feltétlen veszélyeztetett. Az orvos megmondja biztosra.

2011. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok ismét. Jav: 19.hétig dolgoztam.
2011. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!