Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak akkor ha egyszer...

Mit csináljak akkor ha egyszerüen nem tudom be venni a gyógyszer? Épp hogy a számba rakom öklendezem is ki? Pedig várandóság alatt kéne szednem:Svalaki adjon egy tippet!

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
törd össze két kanál között és úgy . igyál elötte utánna.
2011. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Törd össze! Amilyen picire tudod! A port vagy keverd bele vízbe, vagy beleteszed egy kiskanálba és úgy kapod be!
2011. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kisnita ***** válasza:

Törd össze két kanál között tegyél rá egy kanál lekvárt, nutellát vagy amit szeretsz és úgy edd meg.

Volt egy barátom aki semmilyen gyógyszert nem tudott bevenni még egy algopirint sem, az anyukája összetörte neki kanálban, öntött rá egy egy kis szörpöt és úgy vette be.

2011. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Picit gusztustalan, de praktikus: nyomd bele az összerágott falatba. Így nem érzed a gyógyszer ízét, és könnyebb lenyelni.
2011. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam/vagyok. Tedd szalvéta közé és klopfolóval törd porrá, majd tedd bele langyos teába, jól keverd el és idd meg.
2011. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
törd porrá keverd bele egy kanál jó édes lekvárba és hamm
2011. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!