Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reggeli hányinger,hányással...

A reggeli hányinger,hányással egész nap eltart. Meddig tart? Ti is így voltatok?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok!A reggeli hányinger,hányással egész nap eltart.Nincs erőm gyenge vagyok,szinte semmit nem tudok csinálni egésznap,csak fekszem.Meddig tart ez így,mert már fogytam 5kg.Szégyenlem a tehtetlenségem a párom elött.
2009. febr. 9. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Én is elég sokáig hánytam mint a murányi ló!!

Az első 3 hónapban szokott lenni inkább az intenzívebb hányós időszak,de lehet valakinek elhúzódik,mint nekem én egész terhességem alatt hánytam !!

Meg is lett az eredménye szép kisfiam lett!!!

üdv egy 5 és fél hós baba anyukája

2009. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 16. hétig voltam úgy mint te. Azóta sokkal jobb a helyzet, most így a végén is azt mondom az volt a legkellemetlenebb időszak.

üdv: 36 hetes

2009. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, kb.2-3 hete vagyok jobban, előtte még egy felsőlégúti hurut is rátett a folyamatos émelygésre. Közel 4 kg-t fogytam, ebből eddig csak 1 jött vissza, de ennek is örülök, amellett hogy az étvágyam szerencsére mostmár a régi, mert elmúlt az émelygés. Ne szégyenld magad a párod előtt, sztem biztos sajnál téged. Ez ezzel jár. Kitartás! Jön a tavasz és te is kivirulsz, hidd el!
2009. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én az egész első trimesztert végighánytam... de Czeizel Endrétől hallottam egy műsorban, hogy azoknak az anyukáknak, akik sokat voltak rosszul a terhesség alatt nagyobb arányban születik egszséges babájuk. Gondolj erre és kitartás!
2009. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A vitaminok állitolag segitenek... és ha épp nem szakad az eső, sétálj a friss levegőn. Ha pedig már 5 kg-ot fogytál, ne szégyelld, hogy tehetetlennek érzed magad, hiszen legyengültél, plusz a baba is elveszivja belőled azt, amire szüksége van.

Van olyan ismerősöm, aki mind a 4 gyerekével végig rosszul volt. Máig sem értem, hogy birta...

Én 2 gyerekkel hánytam (az elsővel meg nem), utáltam ezt az időszakot, de végül csak igaza lett a dokimnak és megérte ez is. Most ott szuszog 3 törpe az ágyában - 4 éves, 2 és fél éves, 8 hónapos - akik imádnivaló rosszcsontok.

kitartás!!

2009. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,én is így voltam kb 14-15-ik hétig.Nagyon durván hánytam mindent még a vizet is.Nem tudtam enni,ha meg mégis pár falatot vagy max egy karéj kenyeret,mert azt kívántam.már szinte kiszáradtam mire a doki felírta a Dedalonetta végbélkúpot.attól lettem jobban.De most így a vége fele(37+5)megint rám jött,de még hányni nem hánytam csak émelygés,de nekem már ez is elég.De visszagondolva megéri és már alig várom,hogy a kezembe vegyem.A párod előtt meg ne szégyeld magad!!
2009. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam vele, szenvedtem a hányingertől a 6-10 hétig, aztán a 11.hétben kezdett el light-osodni, bár még mindig megvan, már ég és föld a különbség. Én is 6 kg-t fogytam az első 2 és fél hónapban.

11 hetes kismami

2009. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!