Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. mennyi idősen illeszkednek...

Kb. mennyi idősen illeszkednek be a babák? Ez a jó kis front segíthet?

Figyelt kérdés

Nekem a 32. héten már alig tudtál lemérni a kis fejét, mondván már nagyon lent van és nem sok kell a beilleszkedéshez.


Nem korai ez egy picit?

Főleg úgy, hogy nyitva van a méhszájam???

Ugye nem kell tartanom attól, hogy elindul kifelé a Babám?

Alul nyom-szúr-feszít jó pár napja, súlya elhagyta a 2500 gr-ot az utolsó uh szerint :D


Csak nem lesz hatással ránk a kettős front és a telihold, ugye???


2011. okt. 7. 11:12
 1/3 anonim válasza:
28 hetesen mar be volt fordulva.
2011. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Nekem is 32.hetesen már nagyon lent volt a baba.24 .hét óta nyitva van a külső méhszáj, múlt hét csütörtökön már a nyakcsatorna is nyitva volt 1 ujjnyira.Most vagyok 35+5hetes, szerdán megyek fájásmérésre és UH-ra remélem még legalább 1 hétre haza jöhetek. Nekem is nagyon nyom alul. reménykedjünk benne, h nem indul még meg a szülés. Amúgy talán most nincs front. Kitartás neked is!!
2011. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30 hetesen teljesen lent volt a feje
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!