Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a magzatnak? Veszélyezt...

Árthat a magzatnak? Veszélyeztetett terhes vagyok, utrogestant szedek. Ma reggel arra ébredtem, h spontán orgazmusom van.

Figyelt kérdés
Bocsánat, h ilyeneket írok, de remélem nem lesz semmi baj.
2011. febr. 8. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

végre valaki! nem vagyok akkor egyedül :)


nem árt, tapasztalatból mondom.... :) de azért ne szexelj :)

2011. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod mit mondott az orgazmusra nézve? (Házasélet)

Ha nem tiltott le, akkor biztos hogy semmi gond, ha meg le is tiltott, akkor sem tudsz mit csinálni azzal, ami álmodban történt, szóval szerintem ne aggodalmaskodj ezen...

2011. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is le voltunk tiltva és nekem is volt. :) Hiába, aki megszokta a jót.... :D

Én mindig figyeltem, hogy van-e esetleg utána görcs, sokáig tartó haskeményedés, de nem volt szerencsére, így nem is aggódtam rajta sokat. Ettől persze nem szegtük meg tilalmat, de ez tényleg olyan dolog, ami ellen nem sokat lehet tenni.

2011. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en el voltam tiltva a szextol az orgazmus okozta haskemneyedesek miatt es sajnos en is sokszor spontan elelveztem...ilyenkor mindig oruletes lelkiismeretfudalasom volt plane hogy ereztem az osszehuzodasokat...sajnos nincs mit tenni csak az hogy tisztazod a dokival hogy a fertozes a mehszaj vagy az osszehuzodasok miatt nem szabad szeretkezni...az elso ket esetben nem gond a spontan orgazmus
2011. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. :) Eddig nem volt baj. :)
2011. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozok. Velem is sokszor előfordult, még mindig használom az utrot , de semmi baj nem lett belőle. NYugi!

Erről nem tehetsz, hiába a fizikai önmegtartóztatás, az agyad nem lehet kikapcsolni :-)

2011. febr. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, hogy többen vagyunk így ezzel! :o))

A terhességem elején heti 2-3-x is előfordult ez velem, viszont nekem utána mindig annyira begörcsölt a méhem, hogy azthittem lekaparom a falat!

De hála az égnek, nem lett semmi baj (én is veszélyeztetett vagyok, szintén utrogestant szedtem), úgyhogy ne aggódj!

Boldog babavárást!

32h km

2011. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.:)

Megnyugodtam.

2011. febr. 10. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!