Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Súlyos dolog? Mik a tapasztala...

Súlyos dolog? Mik a tapasztalataitok, véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az ultrahangon kiderült hogy babámnak vesetágulata van!Azt mondták hogy kinövi de én mégis aggódok!


33 hetes Kismama


2011. febr. 8. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak is az volt, születése után jártunk a nephrológiára kontrollra negyedévente, ekkor ultrahangos vizsgálatot is csináltak. 1 évesen kezdte el kinőni, most már csak egy év múlva kell mennünk ellenőrzésre. Amúgy nálunk ez nem volt egy észrevehető betegség, úgy értem hogy tünetei vagy hátrányos következményei nem voltak.

Ha mégsem nőné ki, akkor végeznek egy beavatkozást, de erről bővebbet nem tudok. De a gyerekek többsége kinövi!

Ez nem egy ritka jelenség, főleg fiúknál nem. Amikor szültem a szobánkban 5 kisfiú volt, abból 3-nak volt tágulata.

2011. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2011. febr. 8. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezen felesleges aggódnod mert a legtöbb babának van és ki is növik tényleg.nagyon ritka hogy baj van belőle.nekünk is van egy 6mm-es.és kisfiuknál gyakoribb is.

Egy szintén 33 hetes kismama.

2011. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem hogy ő is kinövi majd!Azt mondták hogy kisfiú lesz és furcsa lenne ha végül kislány bújna elő:)Köszönöm a válaszod!
2011. febr. 8. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!