Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 27 hetes 4d-s uh-on...

Ha a 27 hetes 4d-s uh-on mondta az orvos a gyermek nemét, azt mennyire vehetem biztosra?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem az már elég biztos:)Nekem 24hetesen mondta a doki 4d-én,hogy lányzó lesz:) Az is lett,most 15hetes :)

Minden jót,boldog baba várást

2009. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hetes genetikai uh-n mondták először hogy fiu lesz, de ezt olyan természetességgel közölte velem az orvos hogy egyáltalán nem kételkedtem benne,aztán 25 hetesen mentem 4D-re és ott már meg is mutatta a doktornő a pici fiam még picibb "pucáját" vagy hogy is írjam, mindegy az a lényeg hogy megerősitette a 18 hetes "diagnózist".

Üdv 38 hetes km

2009. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetesen mondták 3D-n, hogy kislány. Semmi kételyt nem hallottam a szonográfus hangjában. Egyértelműen kijelentette, hogy kislány. Bár még nem született meg, van még max.2hetem de azóta is mindig megmutatta magát (4D-n is) és mindig azt mondták, hogy kislány. Szóval szerintem nyugodtan veheted biztosra főleg 27 hetesen!
2009. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!