Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen tudja az orvos...

Hány hetesen tudja az orvos megmondani a baba nemét? Van amivel esetleg már viszonylag korán, de biztosra megmondja fiu-e vagy lány?

Figyelt kérdés
ha valaki tudja és esetleg olyan amiért fizetni kell,mennyi lenne??
2009. okt. 3. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A 19. heti ultrahangon szokták megmondani. De esetleg már látszhat a 15. hét körül.
2009. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 13 hetesen mondták meg, hogy kislány. Mindenképp UH alapján mondják (meg max magzatvíz-vizsgálaton), nekem sima uh-n, és 2 hét múlva 4D-n is megmondták. De van, akinek csak mondjuk a 30. héten fordul úgy, hogy látható a neme, ez a baba fekvésétől függ.
2009. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem 12 hetesen mondta a doki nem száz százalékra, de ő igencsak biztos volt benne, a 18 hetes uh-n aztán egyértelműen látszoltt, négy D ultrahang a vizsgálat és 12-20 között van a tarifa. De nincs garancia, hogy megmondják, mert ha a baba épp úgy fekszik, vagy a doki nem elég ügyes lehet, hogy a legvégén sem derül ki csak a szülésnél...
2009. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem 26. hétig nem mutatta meg magát :D Utána is csak nehezen:D

de egyébként 18 hetesen általában már megmondják és fizetni sem kell érte! :)

2009. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy teszt, a neve pink or blue.

A 6., de legkésőbb a 8. héttől 98%-os biztonsággal megmutatja a baba nemét.

Külföldről kell rendelni, mint a cukormérőnél egy pár csepp vér kella kazira, visszaküldeni a laborba, és 1 hét múlva küldik az eredményt.

Keress rá a neten, ha érdekel.


Az ára 150 euró körül van.

2009. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi 12. héten elmentünk 4D-re, hogy minden rendben van-e, és tutira megmondták, hogy kisfiú:)
2009. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem a 16. héten mondták meg, hogy kisfiú
2009. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekunk pont a 13. betoltott heten kislanyt mondott a doki, majd 15+3 naposan a sajat nogyogyaszom is megerositette. En mar nekialltam rozsaszin habos babos ruhatarat feltolteni!

Meg csak 17 hetesek vagyunk es meg egy honap a kov. uh.-ig, remelem akkor is kislany lesz meg!

2009. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tittiritty ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a 16. hétig mutatta a fütyijét a kissrác. Szinte biztosra mondták, hogy fiú lesz. A korom miatt amnióra (kromoszóma-vizsgálatra) kellett mennem. Na ott 100%-osan kiderült, hogy csajszi lesz:-) Szerintem nagyon ritkán lehet biztosra menni UH alapján.

Boldog babavárást!

31+2 hetes km

2009. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ,kiváncsiak vagyunk,hogy mi lesz,bár a lényeg,hogy egészséges legyen :)
2009. okt. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!