Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányt vársz? Tudatosan...

Kislányt vársz? Tudatosan lett az? Ovu előtt voltatok együtt? Ki készült csak kislányra? Mit tett érte?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnénk egy kislányt 2éves fiunk mellé(nemrég vesztettünk el egy 6hós kislányt,és a fiunk keresi a hugit,ezért is lenne jó egy újabb kislány) és érdekelne,mivel lehet befolyásolni a születendő gyermek nemét?
2011. febr. 10. 10:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem már nagy a lányom, ovu napján fogant. Nagyon lányt szerettem volna, de akkor még nem voltak ezek az elméletek divatosak. Azóta utánaolvastam, nekem a táplálkozás lehetett, ami befolyásolta.
2011. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Úristen sajnálom..... Beteg volt szegényke? Már folyik a könnyem... Sajnos nincs tippem,de mi is lányra ,,gyúrtunk" és úgy néz ki összejött,bár még nem mondta az orvos biztosra. Én egyáltalán nem görcsöltem rá a lány babára,lehet tudatalatt ez segített. Úgy voltam vele,hogy egészséges gyereket akarok és kész!! 2,5éves fiúcska anyuja.
2011. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott amit régebben olvastam egy újságban: Fiú gyermek magas energiabevitel mellett a valószínűbb,lány magzatnál pedig az alacsonyabb energiafogyasztás segíti a megtermékenyülést. Nem emlékszem már rá,de mintha a hormonok áramlását befolyásolnák ezek a dolgok. 10:33-as
2011. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

kedves első:milyen táplálkozás segített neked benne?


patau szindrómás volt a lányunk,a 19.hetes ultrahangon vették észre.úgy döntöttünk,nem tesszük ki szenvedésnek sem őt,se a családot,a fiunk.(úgyis max 1évig élhetett volna,ha egyáltalánélve született volna)

2011. febr. 10. 10:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Azthittem már megvolt születve.
2011. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát így se lehet(ett) könnyű. Néz utána a gugliban, van egy csomó írás róla.Jónás módszer pl.Sok sikert Nektek.
2011. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kikeresem neked. De én nem tudatosan csináltam, egész véletlenül én is ilyeneket eszem.
2011. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Itt van dióhéjban, de bővebben is megtalálod a neten.


Ha lányt szeretnénk:


Sok kálcium, kevés só!


Ajánlott:


· tejtermékek ( kivéve a sajt )


· gabonafélék - rizs


· húsfélék - szárnyasok


· zöldségek - saláta, zöldbab, spenót


· gyümölcsök - ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper


Nem ajánlott:


· sajt ( sós )


· elkészített gabonafélék ( cornflakes, tészta )


· zöldségek ( burgonya, bab, lencse )


· füstölt hús, felvágott, sertés


· füstölt hal, tenger gyümölcsei


· konzerves gyümölcsök, banán, datolya


· sárgabarack, cseresznye, őszibarack, aszalt gyümölcs


· készételek ( konzerv, sózott vaj, csoki )

2011. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk három fiú után jött össze egy kislány, de nem tudom a titkát. Én már kisfiúra számítottam. Nekem az összes tuti jóstipp is kisfiút jósolt. Mégis kislány lesz. Szorítok nektek!
2011. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kislányunk lesz,és így utólag megnézve a Jónás naptár alapján.Minden terhességi kalkulátor 4-ére húzta a megtermékenyülést, a Jónás naptár szerint 7-9-ig voltam termékeny. 100%,h 7-ei együttlétből lett baba.Szóval szerintem érdemes megnézni.
2011. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!