Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kislányt vársz? Tudatosan...

Kislányt vársz? Tudatosan lett az? Ovu előtt voltatok együtt? Ki készült csak kislányra? Mit tett érte?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnénk egy kislányt 2éves fiunk mellé(nemrég vesztettünk el egy 6hós kislányt,és a fiunk keresi a hugit,ezért is lenne jó egy újabb kislány) és érdekelne,mivel lehet befolyásolni a születendő gyermek nemét?
2011. febr. 10. 10:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem viszont se a Jónás, se a kínai nem jött be szerencsére.
2011. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szia!

az én lányom peteérés előtti napon fogant, a fiam pedig a pé napján tehát nálam bejött hogy az X-ek kitartóbbak az Y-ok gyorsabbak :-)

sok sikert!

2011. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Leírom neked az összes praktikát:

- Kalciumban és magnéziumban gazdag étkezés pár hétig,hónapig. Vagyis sok tejtermék,semmi sós.

- Czeizel módszer:

[link]

- Kínai fogamzásnaptár

- Jónás naptár

- Holdnaptár: Adott napon milyen jegyben jár a Hold.

föld és vízjegy=lány, levegő és tűz jegy=fiú

- pozitúra:)


Igyekeztem úgy alakítani,hogy minden egybevágjon az adott hónapban. Mi fiúra gyúrtunk és úgy néz ki,hogy az is lesz:)


Sok szerencsét!

19 hetes kismami

2011. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jah és még néhány:):

- Legyetek együtt minél gyakrabban,mert az a lányoknak kedvez.

- Férjed tartsa magát melegen odalenn,mert azt nem szeretik az y-nosok.(forró fürdő pl.)

2011. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én a hüvely öblitésre esküszöm nekem igy lett 2 fiu után lány!2dl viz 1kk ecet!1 próbát megér!
2011. febr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szia, korábban már volt egy hasonló kérdés ezzel kapcsolatban, sok hasznos tippet ad, belinkelem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2011. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia.Ne haragudj remélem nem zaklatlak fel vele de én 14 hetes kismama vagyok és nagyon hosszú idő után estem teherbe az első 10éves és most telejesen váratlanul nagyon boldog vagyok de mindentől félek az lenne a kérdésem hogy a kislányoddal 19 hétig minden rendebe volt az 12uh is a 16hetes vérvétel is nött a pocakod és mozgott vagy éreztél valami gondott?köszönöm válaszod
2011. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem zaklattál fel.nem vettek észre a 18.hétig semmi rendellenességet.akkor is csak annyit,hogy a bal és jobb szívfél aránya nem megfelelő.magzatvízvétel volt és ott derült ki minden.már 15.héttől mozgott és 18adik héten már akkorákat rúgott,mint a fiam,30hetesen. így visszagondolva,ez a terhesség nagyon más volt,mint az első.ennél a terhességnél inkább a terhesség végére jellemző,fáradékonyság,keményedés,gyomor égés,hátfájás,csípőfájás tünetek voltak a jellemzőek.
2011. febr. 21. 16:03
 19/19 anonim ***** válasza:
szia, mi újság azóta?
2014. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!